Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Znakomite propozycje wyjazdów do Hiszpanii – najniższe ceny

bazylika w Barcelonie
Napisał: Aleksandr Zykov
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzecz jasna dalej jest tam letnia temperatura, ale gorąc już nie spływa z nieba tak samo, jak w czerwcu. Kolejną przesłanka jest skurczenie się cen jesienią. Wakacje w październiku kosztują znacząco taniej. Nie dajesz wiary? Sprawdź sam. Włącz przeglądarkę sieciową i wklep w Google chociażby „tunezja last minute” i przeglądnij prospekty polskich biur podróży.

wycieczki, last minute, wakacje
Na podstawie: http://www.travelshops.pl/
W zimie dobrze jest udać się do małego państewka Andory przylegającej do granic Hiszpanii. Na terenie Andory znajdują się liczne tereny gdzie dominuje teren górzysty. Obszar ten jest autentycznym rajem dla profesjonalnych, jak i rozpoczynających naukę narciarzy. A „last minute turcja”? Tu oferty są zdecydowanie ciekawsze.

Siedmiodniowy wypoczynek w imprezowym królestwie Turcji - Bodrum może kosztować nas tylko 800 - 900 złotych. Czy to nie idealna oferta? Należy przeczytać kilka ofert - czasami różnią się dość mocno. Za taką samą cenę w jednym hotelu mamy wypoczynek all inclusive, a w innym, o zbliżonym standardzie - tylko śniadania. Zwracajmy uwagę na to, na czym nam najbardziej zależy - czy chcemy hotel niedaleko plaży, czy może być dalej, za to z całościowym wyżywieniem.

To drobiazgi, ale właśnie nimi różnią się oferty. Wycieczki do Grecji, mimo szalejącego tam kryzysu finansowego, są cały czasbardzo popularne. To nie dziwota, przecież w Grecji można zwiedzić wiele pamiątek po dawnej sile cywilizacji tego regionu. Punktem obowiązkowym są oczywiście Ateny, malownicza położona stolica kraju.

Trzeba ujrzeć też pola słynnych starożytnych starć, a szczególnie Termopile. Morze w sąsiedztwie wysp greckich jest fantastyczne, mądrze jest się udać na niezapomniany rejs stateczkiem. Bałkany to też słynąca z pysznego jedzenia i znakomitych win Bułgaria. Obejrzyj złote czarnomorskie plaże – wpisz „wczasy Bułgaria” i upajaj się nadmorskim słońcem! I na koniec inny półwysep wakacyjny.

Hiszpania ogarnięta jest złą koniunkturą, zatem ceny urlopów tam drastycznie się obniżyły. Dobrze jest jesienią oglądać piękne budowle w stolicy Katalonii i odwiedzić królewski Madryt. Ciekawe oferty urlopów znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę „hiszpania last minute”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:22:23
Tagi: hotele, plaża, Ateny, Bułgaria, Hiszpania, Madryt