Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Spływ kajakowy - świetny pomysł na weekend

spływ kajakowy weekend
Napisał: Wendy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pewnie nie powiem nieprawdy, jeżeli rzeknę, że dzisiaj ludzie w Polsce uwielbiają weekendy majowe. Uważam, iż kilka majowych dni to niezwykła okazja na to by wreszcie odpocząć, zażyć relaksu, najzwyczajniej podładować nieco akumulatory - do wakacyjnego odpoczynku. Pragnę szczególnie zalecić w tym momencie wizytę na Mazurach. W końcu Mazury to z pewnością jedna z najpiękniejszych krain znajdujących się na obszarze naszego kraju.

To zasadniczo wspaniałe, że Mazury leżą na właśnie terytorium Polski - bo nie zawsze tak było! grupowe spływy kajakowe na kaylon.pl Kajaki nawet w mieście Wybierajac się z całą ekipą na kajaki, wskazane jest zatroszczyć się o dobry strój. Nie tylko strój musi być właściwy, ale też wskazane jest wziąć ze sobą dobry humor. Stawiając na rozrywkę na poziomie, jakiej dostarczyć mogą nam kajakowe podboje, wybieramy najlepsze oferty spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych nam osób. Szeroka oferta (tutaj: http://www.kaylon.pl/kajaki-wypozyczalnia) przeznaczona dla rozmaitych grup wiekowych może zapewnić pełne zadowolenie wszystkich uczestników z otrzymywanych możliwości.

To jednak tylko jedna z opcji. Nawet we Wrocławiu czy Warszawie można urządzić sobie kilkugodzinny spływ kajakowy. Właściwie w każdej przystani jest wypożyczalnia kajaków (szczegóły na serwisie: firmy organizującej spływy kajakowe). Jeśli nie wiemy jaką trasę wybrać, nie znamy rzeki, możemy też zorganizować spływ z przewodnikiem.

Pływanie na kajaku nie jest bardzo trudne. Oczywiście, trzeba uważać na dryfujące w wodzie konary i wystające kamienie albo płytkie miejsca, lecz wystarczy parę porad przewodnika, abyśmy doskonale sobie dali radę. Naturalnie obowiązkowo trzeba zachować zasady bezpieczeństwa, zakładać kamizelki i słuchać uważnie wszystkich wskazówek. Wycieczka na kajaki na długo pozostanie w naszej pamięci, gdyż emocje z nią związane wywierają wrażenie.

wycieczka kajakiem
Napisał: Trevor Mattea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając najlepszą dzisiaj na rynku opcję, stawiamy na wyborne możliwości uprawiania sportu w najlepszym gronie, które tylko można sobie wymarzyć. Nie możecie spotkać się z przyjaciółmi? Tak ciężko odnaleźć wspólny wolny termin? Kajakowe przygody (przykładowo na na www.kaylon.pl) zachęcają do tego stopnia, że każdy znajdzie odpowiednią motywację do zagospodarowania wolnych chwil. Kajaki to świetny sposób na relaks. Pływanie kajakiem nie wymaga nawet dużego wysiłku. Owszem trzeba się namachać wiosłem, lecz zwykle okolica jest tak urokliwa, pływaniu towarzyszy tak wiele pięknych widoków, że nawet nie poczujemy zmęczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:22:25
Tagi: pływanie, rzeki, przewodnik, kajaki