Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Jak sporo taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Kot, zwierzęta domoiwe
Napisał: wrhoanaz
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Współczesne technologie powodują, że życie staje się szybkie i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wychylając za próg czterech kątów. W cyberprzestrzeni działają już sklepy generalnie z każdej znanej branży. Znajdziesz tu więc sklep z obrazami, hurtownię poduszek i kołder, ofertę renomowanego wytwórcy znakomitych win z południowej Francji i tak dalej.

I nie jedynie ty skorzystasz na szybkich zakupach z dostarczeniem do domu, ale także twój włochaty pupil. Dzisiaj nawet psy mają swój sklep zoologiczny w internecie!
sklep glonojad
Napisał: West Zest
Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że w szeregu przypadków jesteśmy zmuszeni do stworzenia specjalnych warunków w naszym domu, wobec tego też jeżeli tylko planujemy zakup nowego zwierzaka to niewątpliwie musimy postarać się, by nasz dom był odpowiednio przystosowany do tej nowej sytuacji. NW życiu tymczasem raz za razem zdarza się, że o tym zapominamy, co niestety bez wątpliwości ma ogromnie negatywny efekt na integrację naszego zwierzaka z nowym domem.

tibetan mastiff
Napisał: lgrvv
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na psa, zwróćmy uwagę na to, jaki styl życia prowadzi. Jeżeli mieszkamy w mieście, w małym mieszkaniu nie decydujmy się na duże rasy oraz te, które potrzebują się wybiegać. Wybierzmy raczej pieski, którym nie potrzeba tak dużo ruchu.

Jeżeli kupimy jamniczka, pamiętajmy o tym, aby nie wspinał się samodzielnie po schodach, gdyż to może mu zniekształcić kręgosłup. Nie ma przymusu już wychodzić z mieszkania, aby nabyć akcesoria, ale uniknąć przymusu wyprowadzania na zewnątrz czworonoga się nie da. Na miłe spacery, zarówno dla posiadacza, jak i pupila, rewelacyjnie nadają się wygodne smycze flexi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:51:00
Tagi: psy, kręgosłup