Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Spełnij swoje marzenia i wyjedź na wczasy życia

Wakacje all inclusive
Na podstawie: www.orlica.pl
Tunezji na pewno nie trzeba nikomu prezentować. Wczasy w Tunezji to obok Egiptu miejsce skwapliwie zwiedzane przez mieszkańców naszego kraju. Tunezja jest miejscem, w którym nie trzeba przebywać w eleganckich hotelach, aby móc się nią zachwycić. Kochamy także spędzać wakacje w Turcji.

Jest to fascynujący kraj, piękny, tak jak na przykład egzotyczna Tajlandia - http://orlica.pl/egzotyka/wakacje-tajlandia. Niesłabnącą popularnością cieszą się w dalszym ciągu wycieczki do Grecji. Tam aura także nigdy nie zawodzi. Urlop można spędzić z powodzeniem zarówno na Krecie jak i w okolicach Aten.

Wszędzie będziemy stykać się z zabytkami z kultury hellenistycznej. Akropol, Partenon czy też Olimp rokrocznie ściągają miliony turystów ze wszystkich zakątków świata. Wczasy w Hiszpanii to już można by rzec norma. Jest to jedno z kilku miejsc, w którym stale znajdzie się coś do oglądania.

Czy lubimy leżeć na plaży czy też raczej wolimy aktywne zwiedzanie – każdą z tych opcji można zrealizować. Hiszpania to ciekawe miejsce w szczególności dla tych, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Obok wiekowych budowli pochodzących z czasów starożytnych pojawiają się luksusowe hotele. Wspaniałe plaże zapewniają urlopowiczom mnóstwo atrakcji, a kuchnia zniewala orientalnymi przyprawami.

Pragniesz odprężyć się na piaszczystych plażach Zatoki Meksykańskiej oraz Oceanu Spokojnego? Albo mieć na sobie autentyczne sombrero? Wybierz Meksyk! Jeśli chodzi o wycieczki Meksyk oferuje wypoczynek m.in. w takich miejscach jak: Puerto Vallarta, Acapulco, Cancún, Cozumel. Swoistym magnesem na wycieczkowiczów jest meksykańska kuchnia. Jej potrawami standardowymi, są między innymi tortilla, burrito lub tacos.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:51:05
Tagi: wakacje, plaże, wczasy, Tunezja, Olimp, sombrero, wycieczki Meksyk