Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Najciekawsze miasta świata. Zobacz nasze podpowiedzi

Madryt
Napisał: Pablo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są takie regiony, które interesują morze turystów i o obejrzeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejscowości należy się Rzym, to miasto, które już w dawnych latach było naprawdę uwielbiane nadal raduje się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających z różnorodnych krajów. Powinniśmy tutaj obejrzeć sporo pradawnych, jak i teraźniejszych miejsc co spowoduje, iż właściwie każdy wyszuka dla siebie coś interesującego. Jeżeli jednak mimo wszystko wolimy skupiać się na tych miejscach które są najczęściej reklamowe przez biura podróży, to owe oferty cechują się obecnie tak dużym zróżnicowaniem, że musimy jedynie odrobinę bardziej się tym zainteresować aby być w stanie znaleźć dla siebie coś dobrego.

Wbrew pozorom, nie musimy wcale wyjeżdżać na drugi koniec planety aby móc po prostu zobaczyć wiele wspaniałych rzeczy, ponieważ nawet w najbliższym sąsiedztwie Polski znajdziemy sporo ciekawych propozycji z tym związanych. Jeśli wybieramy się do obcego kraju to dobrze byłoby zobaczyć tam przynajmniej jedno większe miasto, bowiem to właśnie tam spotkamy zdecydowanie największą liczbę zabytków i będziemy mogli w ciekawy sposób zapoznać się z całą jego historią.
Napisał: Wygoda Travel Group
Jeżeli chodzi o atrakcje turystyczne Chorwacja ma ich ogrom do zaoferowania i to w każdej części kraju. Fani aktywnego wypoczynku, a szczególnie wspinaczki znajdą swoje miejsce na wyspie Hvar.

Wielbiciele starych i pięknych konstrukcji zachwycą się Dubrovnikiem, Pałacem Dioklecjana w Splicie i wieloma innymi wspaniałymi budowlami.
wakacje nad morzem
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wenecja? Niewątpliwie oklepane miejsce, ale jakie śliczne! Moim zdaniem Wenecja to idealne miejsce dla zakochanych par. Powiedzmy spędzenie miesiąca miodowego w tym mieście jest bardzo dobrym pomysłem (po kliknięciu w link dowiesz się więcej: Katedra we Florencji historia). W żadnym razie nie możemy myśleć, iż Wenecja w czasie sezonu pozwoli nam wypocząć.

Czyli jeśli nie chcesz stykać się z setkami turystów, pewnie powinieneś odwiedzić Wenecję powiedzmy w styczniu. Pragnę także napisać nieco na temat włoskiej stolicy. Ogrom wrażeń znajdą tu też miłośnicy dobrej kuchni i wina. Chorwacja oferuje ogromną liczbę gatunków tego przepysznego trunku.

Kraj ten znany jest również z oliwy i, o czym wie niewielu ludzi, lawendy. Do grona najważniejszych polskich zabytków (tu: co warto zobaczyć w Polsce plan4fun.pl) na pewno mogą także być zaliczone różne zamki, które rozsiane są po całym kraju – czasami konieczne będzie oddalenie się od tych dużych miast, aby zobaczyć coś takiego. Zdecydowanie warto o tym wiedzieć, gdyż przy tak szerokim wyborze atrakcji w dosłownie każdym przypadku spędzimy swój czas w rzeczywiście interesujący dla nas sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 07:01:22
Tagi: turyści, Wenecja