Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Urlop w Polsce może być lepszy niż na obczyźnie?

Ustka, morze, widok z latarni morskiej
Napisał: fenek young
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładem nowego pomysłu na starodawne budowle jest Wilczy Fort, na obszarze, którego utworzono amfiteatr – miejsce, gdzie organizowanych jest mnóstwo imprez kulturalnych. Pierwotny Fort Ujście, został z kolei zaadaptowany na kawiarnię, w której szaleją wilki morskie. Aby wczasy nad morzem 2014 móc zaliczyć do wspaniałych trzeba stosownie wcześniej postarać się o rezerwację miejsc takich jak tanie domki nad morzem, które podczas wakacji cieszą się sporą popularnością.

Zaliczane też do interesujących opcji spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym domki letniskowe nad morzem też można wynająć w zadowalających cenach.
Zakopane - góry
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Miejscowość tą śmiało należy uznać za miasto, które wielu Polaków kojarzy z określeniem „stolica Tatr”. W Zakopanym organizowane były liczne mistrzostwa sportowe powiązane ze sportami zimowymi, takie jak mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym a także zawody mistrzostw Europy w biathlonie.

W każdym roku przeprowadzane są tu zawody pucharu świata w skokach narciarskich, a przeprowadzane są na Wielkiej Krokwi – największej skoczni narciarskiej w Polsce (razem ze skocznią nazwaną imieniem Adama Małysza, jednego z najsłynniejszych polskiego skoczka w historii. Za nieduże pieniądze oraz pełne wspomnień mogą być wakacje nad morzem 2014, niemniej jednak uprzednio powinno się przemyśleć wiele dostępnych ofert. Będące wówczas do dyspozycji możliwości wynajmu miejsc noclegowych nad morzem mogą usatysfakcjonować wielu, a celem nadal są idealnie spędzone wakacje nad morzem 2014.

Niesłychanie atrakcyjne propozycje wczasowe odnaleźć można zwłaszcza w okresie wakacyjnym, jednakże propozycje last minute na wakacje nad morzem 2014 obowiązują w określonym okresie. Nie wszyscy niemniej jednak mogą sobie pozwolić na niezaplanowany uprzednio urlop. Jest to z kolei znakomite wyjście dla studentów, żeby w większym towarzystwie spędzić cudowne wczasy nad morzem 2014 i mieć później wspaniałe wspomnienia (dodatkowe newsy - polecany link).

Zwolennicy natury mogą wybrać się do znajdującego się przy granicach miasta Ekoparku Wschodniego na Podczelu, który jest skupiskiem łąkowym i szuwarowym roślinności halofilnej, gdzie rosną słonorośla posiadające tu jedyne stanowisko w naszym kraju. Stworzono tu również dwa obszary Natura 2000: Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski i Dorzecze Parsęty. Miłośników dwóch kółek zapewne zaciekawi informacja, że w Kołobrzegu zaczyna się kilka dróg rowerowych gminy Kołobrzeg i gminy Ustronie Morskie, a także biegnie przez niego międzynarodowy szlak rowerowy R-10.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 07:01:23
Tagi: urlop, wakacje, ceny, noclegi, rezerwacje, stolica Tatr