Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Używajmy zaufanych marek

bieżnik opony do samochodu
Napisał: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com
W garażu samochodowym każdego kierowcy winien się znaleźć bez wątpienia zestaw opon letnich i zimowych. Komplet taki daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Kierowca jest gotowy na ewentualną zamianę opon w najbardziej odpowiedniej chwili. Należy tylko właściwie wcześnie rozpoznać moment, kiedy opony letnie należało by już wymienić na opony zimowe.

Także i momentu zmiany w przeciwnym kierunku, czyli opon zimowych na letnie, również należało by przypilnować.
opona na zimę
Napisał: Luke Lawreszuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzecz nie tylko w tym , czy będzie trzeba oczekiwać w nieznośnie długiej kolejce do warsztatu, gdzie tej zmiany dokonają. Ważnym impulsem dla zamiany ogumienia powinno być także bezpieczeństwo jazdy zależne od odpowiedniego doboru opon do warunków zewnętrznych. Wielu kierowców patrzy na używane opony, bo uważają oni, iż są one dużo tańsze niż te nowe, a kiedy nie są mocno zniszczone, to bez wątpienia nic się z nimi nie stanie.

Prawda jednak jest taka, iż opony marki Barum trzeba kupować nowe, a to dlatego, że są nam one oferowane w niesamowicie atrakcyjnej kwocie, a równocześnie mamy świadomość, iż ich jakość jest na właściwym poziomie. To przedsiębiorstwo proponuje nam gwarancję, że jej opony wciąż świetnie się sprawdzą i jednocześnie, że nie wyczyszczą nam portfela do samego dna. Co także godne powiedzenia, to bez wątpienia fakt, iż jesteśmy w stanie je kupić właściwie w każdym dobrym markecie z oponami, a to też świadczy o prestiżu tej zakładu.
Samochód, opony
Napisał: iStock
Na podstawie: iStock
Jeżeli mamy wielodzietną rodzinę, bez wątpienia należy szukać auta o dużych rozmiarach z większą ilością miejsca.

W sytuacji kiedy jeździć będziemy głównie tylko do pracy i niekiedy na zakupy, możemy pomyśleć o znalezieniu auta o niewielkim silniku, który będzie oszczędniejszy właśnie w mieście. Jeżeli kochamy posiadać gwarancję, iż w każdym wozie mamy świetnej jakości opony, to należy spojrzeć na opony marki Kleber. Od lat radują się one ogromnym zainteresowaniem ze strony kierowców, którzy powiedzą, że trwałe opony, to podstawa bezpiecznej podróży. W dodatku należy powiedzieć, iż opony te występują w tak przeróżnych rozmiarach, że z pewnością świetnie dobierzemy je do naszych wymagań oraz w każdym naszym wozie będziemy mieli szansę je zamontować.

Jeżeli z jakiejś przyczyny nie da razy poznać prawidłowego rozmiaru opony, można poprosić o pomoc fachowców. Podstawowym punktem będzie w takim przypadku autoryzowany serwis danej marki auta, gdzie tego rodzaju informację na pewno się dostanie. Otrzyma się tam także komplet opon w odpowiednim rozmiarze, jednak ceny niekiedy są wysokie. Bardziej zachęcające są niewątpliwie w rozmaitych sklepach z oponami, w których również symbole takie jak „opony 195 60 15” są doskonale znane pracownikom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 07:03:48
Tagi: ceny, opony marki Barum, serwis