Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Gdzie wyjechać na wczasy?

Gorące wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl
Coraz więcej osób, chcących zasmakować intrygujących atrakcji, wyszukuje specyficzne miejsca wypoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy zaplanować z konkretnym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej czynne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać lokacjom popularnym oraz cenionym przez ludzi. W sieci można znaleźć sporo tego rodzaju interesujących ofert. Majorka to przede wszystkim światowa stolica imprez i klubów.

Za dnia można rozluźnić się na piaszczystych plażach. Zjednać się z przyrodą pływając w przezroczystych wodach Morza Śródziemnego. Delektować się imponującym pejzażem bajecznych szczytów Serra de Tramuntana, wśród nich Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje liczne wrażenia także po zmroku. Gdy nadchodzi noc Majorka przeobraża się w wielką dyskotekę! Nie bez powodów opowiadają o niej popularne piosenki gatunku dance.

Przyjemnie jest spędzać wieczory na pląsach, zawieraniu nowych znajomości i smakowaniu fantazyjnych alkoholi w towarzystwie skocznej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno upojne lato razem z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum dedykowane wybitnemu twórcy.
wycieczka do Egiptu
Napisał: Alexander Baranov
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wycieczka last minute do Egiptu to doskonała opcja nie tylko na wakacje. Wówczas temperatury są tam szczególnie wysokie, co niekoniecznie musi odpowiadać wszystkim podróżującym.

Oferty na wyjazdy w egzotyczne kraje rozchodzą się jak świeże bułeczki w szczególności w okresie zimy (warto zobaczyć Maroko: http://www.orlica.pl/lato/wakacje-maroko). Wówczas spora liczba klientów zwraca się do doświadczonych ekspertów z biura podróży, aby pomogli im niezwłocznie znaleźć korzystną propozycję last minute, i to najlepiej all inclusive. Wczasy w Chorwacji to świetny projekt na letni wypoczynek. Bez względu na to jaką część tego państwa wybierzemy na wczasy Chorwacja to gwarancja nadzwyczaj czystej wody. To wprost idealne miejsce dla miłośników nurkowania.

Jeśli chodzi o wczasy Turcja orlica.pl może się pochwalić okazałą ofertą. Jednym spośród najpopularniejszych miejsc Riwiery Tureckiej jest Alanya. To miejsce oferujące przepiękne wybrzeża, ciągnące się wzdłuż 20 kilometrów wybrzeża. Egipt to jedno spośród przeważnie wybieranych przez urlopowiczów krajów. Wakacje last minute oraz all inclusive w kraju piramid to gwarancja niedrogiego i udanego wypoczynku. Jeżeli chodzi o wycieczki Egipt oferuje miejsca takie jak Hurghada, Marsa Alam, bądź wzięte Szarm el-Szejk. To królestwa turkusowych wód i wspaniałych raf koralowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:47:16
Tagi: stolica, wyspa, Muzeum, podróże