Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Dokąd warto wybra się na majówkę w przyszłym roku?

Last minute na Majorkę
Na podstawie: iiimillenium.pl
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wypraw – bardzo dobry przewodnik. Biuro podróży na orlica.pl, jak co roku, ma do zaoferowania nam wiele doskonałych atrakcji. Jesteśmy w stanie wprost przebierać w wycieczkach.

Od kilku już lat najczęstszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów rodaków jest bez wątpienia zagranica. Przywykliśmy do luksusów, jakie zapewniają nam zagraniczne kurorty. Egzotyczne miejsca dają nam także gwarancję wspaniałej pogody podczas całego turnusu. Nie przedstawiamy już sobie udanego urlopu bez bezkresnej plaży, lazurowego morza oraz warunków na najlepszym poziomie.

Stąd też, podobnie jak w poprzednich sezonach, wakacje przeżyjemy w którymś z modnych, zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Wielką renomą cieszą się oczywiście wycieczki do Grecji. Ten kraj jest jednym z najchętniej nawiedzanym przez naszych rodaków miejscem w Europie. Trudno się temu dziwić.

Przecież jest to kraina stworzona do wypoczynku. Każdy dzień płynie tam beztrosko i niespiesznie. Wspaniała aura gwarantowana. Grecja to państwo niesamowitych zabytków z czasów starożytnych. Nie można też zapominać o doskonałej kuchni, która przyciąga smakoszy z całego świata.
muzeum w Egipcie
Napisał: Dipika Bhattacharya
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zachęcające ceny, jakie proponuje turystom spragnionym wrażeń Egipt (tu więcej informacji na ten temat: www.orlica.pl/lato/wakacje-egipt) już dzisiaj, pozwalają na wycieczkę również osobom do tej pory niezdecydowanym.

Rozbudowane możliwości, jakie zapewniane są dzisiaj przez organizatorów wyjazdów turystycznych, jak również nadzwyczaj atrakcyjne ceny to rewelacyjna fuzja. Prezent dla bliskich w postaci vouchera na wyjazd do Egiptu z pewnością okaże się doskonały, a marzenia wielu zostaną w ten sposób spełnione. Atrakcyjne ceny kuszą! Uwielbiamy też spędzać wakacje w Turcji. Jest to niesamowity kraj, piękny, tak jak np. Tajlandia - http://orlica.pl/egzotyka/wakacje-tajlandia. Będą Państwo mogli skosztować ekskluzywne przystawki i dania, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają również do wyłącznego użytku solarium i bar.Inne ciekawe oferty wycieczek na http://www.orlica.pl/lato/wakacje-bulgaria

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-18 07:39:47
Tagi: kurorty, wakacje