Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Dlaczego opłaca się rezerwować wakacje first minute?

Egipt, wakacje w Egipcie
Polskie lato nie rozpieszcza, może nawet mocno drażnić. Marznąc, szukamy urlopu w ciepłych krajach. Podobno last minute jest dobrym sposobem na udany wyjazd. Niezależnie od pory roku piękne plaże perfekcyjnie znajdują się w sferze marzeń. Większość Polaków wybiera wakacje w kraju, ale znacznie częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – ściągają każdego lata jeszcze więcej turystów.

eccoholiday: Chorwacja
Napisał: Gianni Cumbo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Być może to średnio patriotyczne, lecz zamiast wakacji nad Morzem Bałtyckim mimo wszystko warto wydać trochę większą kasę na benzynę, lecz przynajmniej nie miewać kłopotu z kiepską aurą. Czy Chorwacja to raj? Zapewne Chorwaci w taki sposób postrzegają swoją macierz. Ciężko nie doszukać się bardzo wielu wad Chorwacji, przede wszystkim mających związek ze straszną historią, ale ciężko jednak nie być pod wielkim wrażeniem w trakcie odkrywania Chorwacji - poznaj atrakcyjne oferty urlopu w Chorwacji. Zatem: osoby, które w zupełności nie posiadają jeszcze planów urlopowych muszą zwrócić uwagę, że mimo wszystko nie ma wielu fajniejszych możliwości, aniżeli właśnie urlop w Chorwacji - a poza tym, akurat mieszkańcy południowej części Polski nie powinni zbytnio uskarżać się na długotrwałą podróż, bo praktycznie przez całą podróż można poruszać się autostradami. Dla ludzi, którzy nie uwielbiają gorąca (takich jak np.

tutaj: eccoholiday.com/region/grecja/zakynthos/), polecamy podróż do serca Ukrainy. Kijów posiada mnóstwo zabytków, w tym czarujące cerkwie i dzielnicę sztuki. Nie należy zapominać też o Lwowie, byłem polskiej metropolii, która teraz odzyskuje dumę. Do tego starego miasta z naszego kraju jest prosto dotrzeć na wakacje, z Przemyśla jeżdżą codziennie busiki, działa także komfortowe połączenie lotnicze. Trzeba także pamiętać, że Chorwacja słynie z niesamowitych plaż, ale także jest fantastyczna jeśli w rachubę wchodzą choćby miasta.

Być może akurat Zagrzeb aż tak mocno interesującą metropolią to nie jest, lecz w szczególności Dubrownik to niezwykłe miasteczko, które zapewne większość z nas kojarzy.
http://www.eccoholiday.com/
Na podstawie: http://www.eccoholiday.com/
Koniec lata to świetny pomysł na ekskluzywne wczasy zgranicą. Właśnie wtedy ceny są przystępne, a wyjątkowy tydzień w upalnym słońcu i z drinkiem z palemką to nawet nie tak drogi wyjazd. Wielu w ten sposób błyskawicznie wylatuje tanio na wyspy greckie, tu wygrywa wyspa Zakynthos. Wybór jest naprawdę duży, szczerze mówiąc, podobnie jak wymagania, a to co grozi nam po odwiedzinach biura to wakacyjny zawrót głowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-26 07:54:38
Tagi: last minute, urlop, wakacje