Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Wynajem busów na większe przejazdy

nowoczesny pomarańczowy bus
Na ten czas nasze pociechy oczekiwały od dawna. Można rzec, że liczyły dni do tego uroczystego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i nareszcie zaczną się dni wolne od nauki. Przez cały rok nasze pociechy sumiennie spełniały swoje obowiązki. Robiły prace domowe, zdobywały najwyższe oceny i próbowały nie broić za bardzo. Również w domu próbowały pomóc. Dlatego obecnie należy się im za ten wytrwały trud nagroda.

Co jednakże zrobić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na wakacyjny pobyt w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?
bus na trasie
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, że w obecnych czasach, kiedy szaleje kryzys i nikomu się nie przelewa, takie wakacyjne wyjazdy to ogromny wydatek. Zwłaszcza w rodzinach wielodzietnych. Co w takim wypadku możemy zrobić z naszymi dziećmi? Przecież nie możemy pozwolić na to, by siedziały całe wakacje przed telewizorem. Z drugiej strony, sami chodzimy do pracy i nie za każdym razem mamy możliwość zorganizowania czasu naszym latoroślom. Najgorzej mają dzieci z miasta. Ich rówieśnicy ze wsi mają dużo miejsca do zabawy i sposobność ciągłego przebywania na świeżym powietrzu - zobacz szczegóły.

Odnaleźć przedsiębiorstwo transportowe jest banalnie łatwo. Jeśli mieszkamy np. w Krakowie, pozostaje tylko do Google wklepać „wynajem busów Kraków” albo „wynajem autokarów Kraków”, zależy jaki samochód planujemy wynająć. Stron na pewno znajdziemy całą masę. Teraz poświęć chwilę, by odsiać wyniki.
nowoczesny pomarańczowy bus
Przejazdy są prowadzone bardzo wygodnymi busikami marki Mercedes, wyposażonymi w klimatyzację, systemem kamer.

Przejazdy realizowane są podług rozkładu dostępnego u naszego kierowcy. Średnia częstość przejazdów na naszych liniach wynosi ok. 5 busów na godzinę, co daje zwykły termin wyczekiwania na odjazd dwanaście minut. Oprócz tego nasz zakład oferuje Państwu wynajem autokarów. Naszymi klientami bywają też osoby poszukujące możliwości transportu na przykład na uroczystości weselne bądź też zjazdy rodzinne itp.. Oferujemy także wycieczki grupowe, również tych niewielkich grup (min.

osiem osób) np. na letnie wypady jak też ferie zimowe, wyjazdy na narty. Bez problemu na życzenie klienta podstawimy autobus z większą liczbą miejsc.

Wyświetl większą mapę
Wybierajmy firmy, które budzą ufność. Na instynkcie jednak nie można poprzestać. Należy upewnić się, czy samochody posiadają ważne przeglądy.

Zawsze w dniu wyjazdu można wezwać policję, by dokonała inspekcji busu. Ważny także jest kwestia obsługi - czy liczba kierowców będzie przystosowana do odległości, czy będą mieli czas na sen. Ważne, czy firma dba o swoich pracowników i nie nagina przepisów. Kierowcy powinni mieć środki na nocleg i wyżywienie. Sprawdźmy to samodzielnie, rozmawiając| przed drogą z pracownikami, którym zawierzymy własne bezpieczeństwo na szosie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-03 07:53:13
Tagi: czas, oceny, nagroda, miejscowości, strony, zabawy, transport, wycieczka, firma, liczba, nocleg