Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie wybrać najlepszą propozycję?

praga
Na podstawie: www.orlicatravel.pl
Wokół hotelu rozciąga się fascynujący ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest mocno odprężające. Na terenie hotelu jest 5 fantastycznych restauracji, jak również tarasy. Na przebudzenie serwowane jest wykwintne śniadanie w formie bufetu. Biuro podróży Orlica.pl na rynku turystycznym figuruje już od 7 lat - sprawdź oferty wycieczek na http://www.orlica.pl/lato/wakacje-chorwacja.

orlica.plBułgaria w korzystnej cenie a szanse wyjazdu No i pozostał jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” - to nadal najpopularniejszy kraj na wakacje dla naszych rodaków. Ciepło, całkiem niedrogo no i naturalnie piramidy, Sfinks, pustynia.

Kiedy znudzą nam się kąpiele słoneczne na pewno będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne jeśli idzie o cenę. Tam już za 900 złotych możemy spędzić tydzień w czterogwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive. na współpracę - programy naszych wyjazdów firmowych zawsze są omawiane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dopasowany do oczekiwań właścicieli firmy.

Mamy świadomość, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w przygotowaniu oferty dokładamy wszelkich starań o każdy szczegół i dbamy o to, aby jego komponenty stanowiły spójną całość. Specjalnie z myślą uzyskania wyjątkowych promocji przy kolejnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany informacji i podróżniczych wskazówek w gronie naszych „bywalców”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-11 09:20:02
Tagi: restauracje, pustynia, kąpiele, wakacje