Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Gry komputerowe, konsola, przeglądarki – sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu

gry
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jeśli twoim konikiem jest poszerzanie swojej wiedzy na temat dawnych dziejów, wybierz gry strategiczne, których akcja dzieje się w przeszłości. Teraz na sklepowych półkach można napotkać 2 bardzo rozwijające pozycje. Na 100 procent wiele razy słyszeliście co nieco o słynnej serii Cywilizacja. Obecnie w sprzedaży jest 5 część oraz 2 rozszerzenie do niej. Warto również przemyśleć zakup którejś gry z serii Total War.

gra na przeglądarkę
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy do wyszukiwarki sieciowej wpiszesz słowa „gry browserowe”, w wynikach wyszukiwania otrzymasz dziesiątki różnych serwisów. Spektrum typów gier do wyboru jest naprawdę przepastne. Odnajdziesz tu zatem znakomite gry RPG, w których pobawisz się w rycerza czatującego na smoki w fantastycznym świecie. Do wyboru masz dziesiątki różnych symulacji ekonomicznych, w których masz do zarządzania firmy – knajpy, wesołe miasteczka itp.. Są też prościutkie gierki, w których fundamentalne są dobra zręczność i refleks.

Dla wielbicieli trenowania intelektu oferowane są rozmaite zagadki i testy na inteligencję. Staje się jasne, że każdy użytkownik sieci napotka na coś w sam raz dla siebie. Jeśi lubisz po całym dniu pracy wypocząć przy monitorze komputera, powinieneś zakupić sobie porządne First Person Shootery. W tej kategorii elektronicznej rozrywki warto sprawić sobie Battlefield 3 albo Crysis 3. Uwielbiasz zagadki? Lubisz przechodzić przez gry bez pośpiechu, racząc się rozrywką? Gry przygodowe są najlepsze dla ciebie.

Dobrze jest nabyć pozycje wydane parę lat temu, które mimo upływu lat dalej są rewelacyjne. Obowiązkową pozycją są gry Atlantis oraz Jack Orlando. Lubisz wielką prędkość, jednak boisz się śmierci i czających się policjantów z drogówki? Nic straconego. Zamów sobie jedną z wielu oferowanych gier rajdowych. Aby rozrywka była jeszcze doskonalsza, możesz nabyć markową kierownicę, którą podłączysz do komputera.

Twoją ukochaną formą zabijania czasu jest czytanie fascynujących książek? Powinieneś zamówić sobie którąś ze kultowych gier typu RPG. Może brzmieć to dziwnie, ale granie w takie perełki jak Planescape: Torment bądź Neverwinter Nights to doświadczenie zbliżone do poznawania świetnej powieści. Jeśli nigdy w życiu nie grałeś w żadnego rodzaju gierki, nie przejmuj się. Gry browserowe to fantastyczny sposób na zaczęcie wspaniałej przygody w świecie wirtualnej zabawy. Po graniu w nie na pewno poczujesz ochotę, by wypróbować jakąś kultową produkcję na peceta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-20 07:21:34
Tagi: akcja, zagadki, rozrywka, komputer, gierki