Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Świetne z możliwych prezenty dla świętujących

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się silne odczucia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy znajomi włożyli Cię do samochodu i zabrali nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z istotnymi momentami w życiu, teraz czas zafundować niezapomniane emocje znajomym. A wiadomo, nic tak nie wyzwala emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na długi czas. Jednak należałoby co jakiś czas zrobić taki prezent, który bez żadnego cienia wątpliwości będzie legendarny - facet będzie miał możliwość pochwalić się swoim kolegom jaką to rewelacyjną ma kobietę...

Może lot balonem jest zatem takowym strzałem w dziesiątkę? Trudno sądzić, że istnieje facet, który nie uwielbia balonów. Być może to brzmi trochę dwuznacznie, lecz nadal jest w tym artykule mowa o lotach balonowych. Taka przyjemność do tanich nie należy, ale i tak balon jest dużo atrakcyjniejszy pod względem ceny, niż przykładowo pobyt w Mikołajkach.
sport wyczynowy na rowerze
Napisał: Eli Christman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne, mimo, że wiążą się z ryzykiem, gwarantują mnóstwo zabawy.

Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się hormonów szczęścia i skoku adrenaliny. Dzieje się tak w sytuacji, która mocno angażuje nas emocjonalnie – wówczas odczuwamy w tym samym czasie ekscytację i lęk. Dla wielu osób, sporty wyzwalające adrenalinę, to ucieczka od codzienności i nudy dnia codziennego. Dużo ludzi spędza minimum kilka godzin dziennie za biurkiem, co powoduje, że po pracy człowiek odczuwa chęć zrobić coś szalonego.

Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy. Po takim niezapomnianym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne przeżycia, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat w inny sposób. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny trwa tylko krótką chwilę, to może wystarczać nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody bliskim osobom, to świetny prezent na urodziny.

W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dyscyplin – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem. Wybierając spośród rozbudowanej bazy ofert firm, proponującej chętnym prezenty luksusowe rozmaite, można zdecydować się na niezwykle oryginalne podarunki. Dla ludzi odważnych, którzy nie boją się wyzwań oraz nie czują strachu przed skrajnymi doznaniami oraz adrenaliną, rekomendowane są inne pomysły na prezent. Lot helikopterem, skok ze spadochronem albo pościg, który może być zorganizowany wyjątkowo dla jubilata – możliwości są niezwykle szerokie! Należy także zastanowić się czy w istocie nasz mężczyzna jest fanem latania balonem czy szybkiej jazdy samochodem. Co prawda kobietom wydaje się być w 100% oczywiste, że to perfekcyjne pomysły, ale wiadomo - ludzie są różni. Może ktoś ma ogromny lęk przed wysokością albo jest przeciwnikiem błyskawicznej jazdy autem, nawet jeśli to całkowicie zgodne z prawem drogowym? Czyli sprawmy własnemu facetowi doskonałą niespodziankę, lecz nie zakładajmy w automatyczny sposób, że wszyscy bardzo przepadają za autami i lotami balonowymi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-24 06:54:00
Tagi: Urodziny, kolacja, prezent, facet, możliwość, sporty ekstremalne, adrenalina, przygody, wspinaczka