Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Który ekwipunek będzie konieczny w czasie rodzinnych wakacji

Do wakacji, gotowi, start!
Napisał: Tempur
Na podstawie: Tempur
Klienci ciągle poszukują rozwiązań idealnych. Rewelacyjne dopasowanie może zapewnić im marka, która proponuje już dziś ocieplacze na kolana w różnych rozmiarach oraz różnych kolorach. Perfekcyjne propozycje cenionej na rynku firmy podobają się zamawiającym, gdyż nie uciskają kolan oraz pasują doskonale. Jest to możliwość zalecana w szczególności dla osób, które poddają się dzisiaj rehabilitacji leczniczej lub również wskazane są przy profilaktyce pacjentów z różnymi problemami ze stawami. Alergicy nie mają łatwego życia. Producenci wciąż dążą do perfekcji, biorąc pod uwagę poszukiwanie rozwiązań idealnych dla alergików.

Tak więc proponowane dzisiaj kołdry antyalergiczne (http://iltex.pl/produkty/posciel/antyalergiczna/) wyróżniają się w szczególności tym, że pasują do różnych poszewek. W zestawie zwykle znajdują się poszewki zaproponowane przez producenta, dlatego można zdecydować się na pełen zestaw.
Napisał: REMES
Sama wełna ma duże właściwości higroskopijne to znaczy, że posiada bardzo dużą zdolność wchłaniania i zatrzymywania wilgoci. Dzięki temu pościel ta zimą ogrzewa a latem nienie pozwala, aby organizm się przegrzał i spocił. Ponadto wełna pokryta jest naturalną lanoliną, innymi słowy naturalnym tłuszczem z gruczołów łojowych owiec, która jest pomocna w zwalczaniu grzybów, pleśni, roztoczy, bakterii czy też wirusów. Sprawia ona także, że brud nie wnika w głąb włosa.

Toteż jest ona wspaniałą pościelą dla uczuleniowców. Można śmiało przyznać, że jest to pościel hypoalergiczna. Takie poduszki czy też kołdry antyalergiczne są bardzo cenione przez użytkowników. Następną zaletą pościeli wełnianej jest to, że nie dopuszcza ona do wytworzenia się odparzeńczy też odleżyn. Ma ona ponoć również właściwości zdrowotne takie jak zredukowanie nerwobólów, bólów pourazowych czy też boleści stawów kończyn. Produkty z wełny to nie wyłącznie pościele do pokoju sypialnianego.

Pościel wełniana - www.iltex.plKomfort relaksu na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są ładnym i praktycznym elementem wyposażenia mebli ogrodowych. Możemy ułożyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy leżanki, umocować je na siedziskach huśtawek dziecięcych albo po prostu – jeśli są dostatecznie duże – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast pledu. Liczba rozmiarów, form i deseni jest oczywiście ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem designu do naszych mebli oraz architektury domu. Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bardzo łatwo ściągnąć i wyprać. To mogą być również koce, kamizelki, kapcie, poduszki ogrodowe, śpiworki dla niemowlaka. Zasadniczym minusem pościeli wełnianej jest jej wartość.

Komplecik takiej pościeli wynosi kilka tysięcy złotych i nie każdego na nią stać. Kolejną wadą jest to, że nie da się jej prać w pralce. Trzeba ją prać ręcznie używając płynów z zawartością lanoliny. Pierzemy dwa lub trzy razy w roku. Suszymy ją w stanie rozłożonym w przewiewnym , ale nienasłonecznionym pomieszczeniu. Również trzeba pamiętać o konserwacji. Robić ją trzeba, co miesięcznie. Do spryskiwacza do szyb dodajemy około 100 ml lanoliny i 900 ml wody. Tak zrobionym roztworem zwilżamy pościel i po około 5 minutach ściągamy ręcznikiem zaistniałą pianę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-26 08:02:00
Tagi: klienci, firmy, Alergicy, kołdry, poszewki, wełna, pościel, poduszki, lanolina