Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Urlop w Bułgarii

Wakacje zbliżają się naprawdę wielkimi krokami, czas więc zacząć pomyśleć o nich na poważnie jak również planować własny wyjazd. Warto więc przeglądać najnowsze ulotki reklamowe na wczasy 2014 a, także orientować się w ofertach perfekcyjnych jak również cenionych biur podróży. Czy w tym roku warto wyprawić się do Tunezji, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria? dobrze byłoby zwrócić uwagę na nowości na nadchodzący sezon wakacyjny i zarezerwować coś taniej \w najlepszym dla siebie terminie do wyboru.

plaża
Na podstawie: Future PR
Uwielbiamy nie tylko gorącą Hiszpanię – ale również jeździmy po całej Europie, wielu z nas woli pobyty w Bułgarii od śródziemnomorskich wypady. Wybieramy objazdowe wycieczki i aktywny odpoczynek, inni z kolei wypoczywają, smażąc się przy basenie. Zestresowani po miesiącach intensywnej pracy, często chcemy wyjątkowego urlopu, pięknych widoków i słońca.

Niezmiennie sporym uznaniem cieszą się oferty spędzenia urlopu w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu wakacje.pl już teraz więcej niż 20% polskich turystów wykupiło wakacje w Turcji (http://eccoholiday.com/kraj/turcja/), w obszarze Wybrzeża Egejskiego. Najwięcej nowości wśród urlopowych wypraw prowadzi do Grecji.

Kierunek ten, o czym świadczą statystyki, jest to jeden z najczęściej wybieranych celów przez naszych rodaków. Dobrze jest więc odwiedzić zaufane biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu czy w innym większym mieście, żeby dowiedzieć się o nich czegoś więcej. A oto krótka charakterystyka kilku z nich.

Kilka lat temu wytworne wczasy\wycieczki zagranicą decydowały o majątku i mogli pozwolić sobie na nie nieliczni. Poziom życia, chociaż marudzimy, podniósł się nieco, stąd last minute to najczęściej wybierane oferty. Najlepsze biura turystyczne zachęcają klientów niskimi cenami wypoczynku w zjawiskowych kurortach. Może się zdarzyć, że wczasy w Tunezji dzięki temu kosztują tyle, ile odpoczynek w dobrym pensjonacie nadbałtyckim.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-03 07:06:48
Tagi: wakacje, Tunezji