Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Potrzebne tekstylia hotelowe. Każdy właściciel hotelu powinien to wiedzieć

W obecnych czasach każdy hotel musi mieć pościel, ręczniki, szlafroki, także różne konieczne tekstylia. Poza wyposażeniem pokoi w umeblowanie każdy hotel powinien dbać o zakup właściwej ilości tekstyliów. Tekstylia hotelowe to nazwa łączna wszelkiego rodzajów obrusów, pościeli, serwet, bieżników, pokrowców na krzesła, serwetek materiałowych, narzut, dywaników materiałowych, ręczników, szlafroków, kapci, firanek, również zasłon potrzebnych w hotelu. Tekstylia hotelowe są przeważnie oznakowane logo hotelu. Kwestia znakowania hotelowych tekstyliów jest istotna ze względów wizerunkowych.


pokój hotelowy
Napisał: bizmac
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ładnie przedstawiające się logo hotelu podwyższa jego autorytet i sprawia, że goście czują się nadzwyczajnie. Jednostki tekstylne wychodzą naprzeciw pragnieniom hotelarzy oferują przeróżne typy szlafroków. Są one z kołnierzem szalowym, z kapturem, również z prostym wykończeniem. Każdy hotel ma możliwość wyselekcjonować dogodną dla siebie długość, także model płaszcza kąpielowego. Najbardziej popularnym rodzajem oznaczenia owych produktów są hafty na kieszeniach szlafroków. Tekstylia hotelowe jak te szeroka gama tekstyliów hotelowych winny być ciągle i starannie prane.

Zwykle tekstylia hotelowe produkowane są z bawełny, jednak, ażeby się wyróżnić, należałoby sięgnąć po inne rozstrzygnięcia. Na rynku dostępne są już ręczniki z włóknem bambusowym, sojowym, bądź lnianym. Są one przyjemniejsze w dotyku, doskonale chłoną wodę i, co najistotniejsze, nadzwyczaj dobrze się piorą. Na pewno nie stracą na formie po częstych wizytach w pralni. Właściciele obiektu hotelowego nagminnie wybór stosownych tekstyliów zlecają fachowym projektantom wnętrz.


Projektanci ci selekcjonują odpowiednie materiały jak np. tkaniny na zasłony dobretkaniny.com/articles/page/Dekoracje-okien, kroje, desenie, także kolory. Zestawiają narzutę na posłanie do firanek, lub zasłon, kreując wyszukane połączenia, które konstruują aurę w pomieszczeniu. Czasem zmiana tekstyliów hotelowych na inny krój, bądź odcień całkiem odmienia wnętrze. Wybór tekstyliów hotelowych jest dzisiaj coraz to obszerniejszy i od ich należytego wyboru zależy wygoda przebywających w nim gości. A gdy goście są zadowoleni, właściciel ma pewność że jego hotel nigdy nie będzie próżny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-23 13:52:43
Tagi: hotel, pościel, style, fasony, kroje, hafty