Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

December 2017 archive

Noclegów warto szukać przez Internet

Morze, Jastrzębia Góra
Napisał: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć to ogromnie silne narzędzie. Umożliwiło wymianę informacji wśród ludzi na całej Ziemi, nie trzeba ruszać się z domu, by zamienić słowo z osobą znajdującą się na drugiej półkuli, widząc jego twarz i z znikomym opóźnieniem odsłuchiwać w dość dobrej jakości jego zdania. Można robić przelewy bankowe do każdego banku na świecie, można wykonywać zakupy, można wykonywać tak dużo czynności, że to się wręcz zaczyna niemieścić w głowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:17:18
Tagi: morze, wakacje, atrakcje, wybrzeże

Niedrogie wczasy nad morzem 2013

Odpoczynek nad wodą zaliczany jest do najbardziej chętnie wybieranych wśród Polaków możliwości spędzania wolnego czasu. Biorąc pod uwagę wczasy nad morzem 2013 propozycje dopiero się pojawiają. Warto odpowiednio wcześniej zainwestować w przyszły urlop, gdyż domki letniskowe nad morzem przed sezonem można zarezerwować w promocyjnych cenach. Sporym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim tanie domki nad morzem, a przede wszystkim oferty skierowane do całych rodzin jak i większych grup osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:16:41
Tagi: wakacje, domki nad morzem

Na długi weekend góry okażą się genialnym rozwiązaniem!

relaks
Napisał: Elroy Serrao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy gdzie chcemy przeżyć wolne dni?

Kiedy pragniemy uzyskać świadomość, że nasz wyjazd będziemy mogli zaliczyć do wspaniałych, to bez wątpienia powinniśmy się namyślić, w jakim kierunku pragniemy się wybrać. Im bardziej wybrany region wyjazdu będzie nam odpowiadać, tym większa będzie szansa na to, że podobają nam się wszelkie propozycje, które będą tam przed nami pokazywane. Potrzeba się tym zajmować wcześniej, aby na spokojnie wszystko zorganizować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:51
Tagi: wyjazd, pamiątka

Wakacje na Dominikanie – ciekawe miejsce na wyjazd

dominikana
Napisał: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kto z nas nie chce wakacji w ciepłych krajach, w szczególności gdy za oknem nieładna pogoda? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszych możliwości. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, znajdująca się na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie, a to za sprawą niezwykłych widoków oraz wspaniałego klimatu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:50
Tagi: podróż, samoloty, wyjazd, rajska wyspa

Jak przyjemnie spędzić czas wolny w Polsce?

Kasprowy Wierch
Napisał: O.Horbacz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop to szczególny czas, który wykorzystywany jest do relaksu. W tym okresie obywatele decydują się na rozmaite wyjazdy, aby odpocząć od codziennych problemów i przyjemnie spędzić czas. Niektórzy podczas urlopu wolą siedzieć w domu i tam cieszyć się odpoczynkiem. Wiele zależy od faktu, w jakim miejscu mieszka się na co dzień i gdzie się pracuje. Zazwyczaj jest tak, że osoby pracujące fizycznie w czasie urlopu wymagają biernego odpoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:17:28

Nowy Targ a oferta noclegów - sprawdź, gdzie warto nocować

spanie
Napisał: jm3
Na podstawie: www.flickr.com
Każdy z nas niegdyś poszukiwał korzystnego cenowo noclegu w różnych miastach. Z pomocą przychodzą nam rady zapalonych podróżników, którzy są przydatną wskazówką dla nas oraz naszych bliskich. Zależnie od miejsca przeznaczenia możemy wyszukać doskonałe rady związane konkretnie z określoną miejscowością, bo na stronach www są one podzielone na ciekawe kategorie. Wybór znakomitego rozwiązania jest zależny głównie od nas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: podróż, podróżnik, apartamenty

Ustronie Morskie – noclegi blisko morza. Jakie pensjonaty zarezerwować

spacer po plaży
Napisał: Akio Takemoto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozważając wyjazd z rodziną przeważnie rozpoczynamy przygotowania od zasadniczego wyboru – góry czy morze. Tak pierwsza jak i druga możliwość ciągnie za sobą sporo pozytywnych konsekwencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: urlop, powietrze, dzieci, przyroda, fauna i flora, campingi, kampingi

Dajmy się ponieść marzeniom

Barcelona, Hiszpania
Napisał: Bogdan Seredyak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy mieć pewność, że cały czas będziemy się dokształcać, iż w naszym życiu co chwilę będzie się pojawiało coś niesamowitego, a my nie będziemy posiadać żadnych oporów, by poznawać coraz to nowych ludzi, to na pewno musimy jak najwięcej czasu rozpocząć poświęcać na podróże. To właśnie podczas nich będziemy mieli okazję co chwilę dowiadywać się niesamowitych informacji i równocześnie też nabywać nowe umiejętności, albo poprawiać te, które już posiadamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: kraje, wycieczki, plaże, podróże, Biura podróży

Gdzie wybrać się w bieżącym roku na wczasy?

Turcja
Napisał: G.OZCAN
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima w tym roku wyjątkowo dała nam się we znaki. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na trochę słonecznych promieni, które poprawią nasz humor. I wreszcie nadeszło lato. Dni robią się gorące, a my nie możemy przestać rozmyślać o urlopie w tym roku. Nie możemy się wręcz doczekać tych beztroskich godzin, spędzanych na piaszczystej plaży. Tylko tego typu marzenia pozwalają nam jakoś przetrwać ciężkie chwile w pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: wakacje, biuro podróży, Turcja

Dlaczego warto pojechać na wakacje do Wielkopolski?

Gniezno, miasto
Napisał: Janos Korom Dr.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto pragnąłby odbyć podróż do miejsc, gdzie zaczęły się dzieje państwa polskiego, musi zaplanować co najmniej długi weekend w Wielkopolsce albo wybrać ten rejon na urlop dwa tysiące czternaście. Niesamowite odkrycia dokonane przez archeologów na tym rejonie przyczyniły się do znacznego powiększenia znajomości historii Polski. Niewykluczone, że dzięki kolejnym badaniom poznamy jeszcze wiele ciekawych szczegółów o tym obszarze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:08

Na odpoczynek dwa tysiące czternaście nad morzem - wybierz Świnoujście

Port, Świnoujście
Napisał: mzacha
Na podstawie: www.sxc.hu
Świnoujście jest jedynym polskim miastem, zlokalizowanym na wyspach: Wolin, Uznam i Karsibór oraz na kilkudziesięciu (razem 44) małych, niezamieszkanych wysepkach. Świnoujście znajduje się nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Ma status znanej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, chętnie wybieranego na urlop nad morzem. Świnoujście to też znaczący port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07

Doskonałe wczasy na Kaszubach

Kaszuby
Napisał: glencharnoch
Na podstawie: www.flickr.com
Gdybyśmy chcieli oznaczyć precyzyjne granice krainy kaszubskiej, zapewne zadanie to się nie powiedzie. Kaszuby to region kulturalny, a nie historyczny, w związku, z czym nie możemy z całkowitą pewnością ustalić, dokąd sięgają.
Jedno nie ulega jednakże dyskusji – na ich obszarze występują jedne z najpiękniejszych zakątków w naszym kraju: plaże, lasy i jeziora. Wyjątkowo bogata jest tutejsza kultura materialna, której nieodzownym symbolem i istotą jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07
Tagi: zabytki

Gdzie można wybrać się na urlop - zobacz nasz mały przewodnik

autobusy
Napisał: The TAS Partnership Ltd
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im częściej mamy możliwości do podziwiania i poznawania kolejnych miejscowości, tym na pewno powiększa się nasza doświadczenie, a my śmielej i pewniej czujemy się w różnorakich miejscach. To wszystko układa się na naszą jeszcze większą ochotę zwiedzania, lecz także prościej nam następnie wychodzi zapoznawanie kolejnych ludzi. Przez to właśnie należy korzystać z każdej możliwości, żeby mieć okazję oglądać jak najwięcej zabytków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: pokój, noclegi, wiedza, kwatery

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń z pewnością niejednego turysty

Morze Bałtyckie, plaża
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach wielu z nas ma przed sobą duże możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i zdecydowanie się na tą, która będzie w pełni odpowiadać naszym upodobaniom. Z tego względu rosnąca liczba osób sięga po takie rozwiązania jak noclegi nad Bałtykiem. Chcąc, albowiem spędzić niepowtarzalny czas w ciekawym miejscu i w końcu odpocząć po niejednokrotnie wykańczającym sezonie w pracy i w życiu rodzinnym, doskonale jest wybrać się nad Morze Bałtyckie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: hotele, wakacje, ceny, noclegi, apartamenty, plaże, podróże

Bieszczady

Tatry
Napisał: Szift
Na podstawie: www.flickr.com
Niełatwo mówić o Bieszczadach inaczej, aniżeli o miejscu magicznym, zagadkowym i kompletnie czarującym swoim ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest idealną ofertą dla ludzi szukających oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wczasy 2014.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: zwierzęta, góry, jeziora, Tatry, zamki, Bieszczady, uzdrowiska

Z jakich powodów wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym to przedni pomysł?

A Ty potrafisz odpoczywać?
Napisał: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.
Polska od dłuższego czasu nie jest już na szczęście typowo rolniczym krajem. W końcu rolnictwo to niezmiernie istotna część wszystkich gospodarek, ale nie ma sensu, aby działali w niej praktycznie wszyscy ludzie. Fakty są takie, że w dalszym ciągu w Polsce jest za wielka grupa osób zamieszkujących wieś, lecz bardzo często ludzie tylko na papierze mieszkają na wsi. Gdy większość osób mieszka w miastach, nie może jakoś dziwić, iż po prostu chcemy jakby nie patrzeć wyjechać na trochę na naszą wieś.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56

Najwspanialsze miejsce na urlop. Majorka, czyli wyspa na spektakularne wakacje

Wybrzeże na Majorce
Napisał: Jacopo Di Simone
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, szybciej lub później marzy o wakacjach. Najlepiej w jakichś ciepłych miejscach. Idealnym miejscem będzie Majorka, bo jest to jedna z najpiękniejszych wysp na morzu Śródziemnym. Wczasy na Majorce są źródłem luksusu. W dowolnej stronie wyspy można odkryć luksusowy hotel, w którym każdego turystę traktuje się po królewsku. Również ceny są wyjątkowo atrakcyjne jeśli się wie, jak i gdzie je znaleźć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56