Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

December 2017 archive

Noclegów warto szukać przez Internet

Morze, Jastrzębia Góra
Napisał: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć to ogromnie silne narzędzie. Umożliwiło wymianę informacji wśród ludzi na całej Ziemi, nie trzeba ruszać się z domu, by zamienić słowo z osobą znajdującą się na drugiej półkuli, widząc jego twarz i z znikomym opóźnieniem odsłuchiwać w dość dobrej jakości jego zdania. Można robić przelewy bankowe do każdego banku na świecie, można wykonywać zakupy, można wykonywać tak dużo czynności, że to się wręcz zaczyna niemieścić w głowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:17:18
Tagi: morze, wakacje, atrakcje, wybrzeże

Niedrogie wczasy nad morzem 2013

Wypoczynek nad morzem zaliczany jest do szczególnie chętnie wybieranych wśród Polaków możliwości spędzania urlopu. Analizując wczasy nad morzem 2013 oferty dopiero się pojawiają. Powinno się uprzednio zainwestować w letni urlop, ponieważ domki letniskowe nad morzem przed sezonem można zarezerwować w okazyjnych cenach. Niemałą popularnością cieszą się w szczególności tanie domki nad morzem, a w szczególności oferty skierowane do całych rodzin i większych grup osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:16:41
Tagi: wakacje, domki nad morzem

Na długi weekend góry okażą się genialnym rozwiązaniem!

relaks
Napisał: Elroy Serrao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najistotniejszy jest kierunek podróży

Jeżeli chcemy uzyskać świadomość, że nasz wyjazd będziemy mogli zaliczać do udanych, to z pewnością musimy się namyślić, w jakim kierunku chcemy się udać. Im mocniej wybrany rejon wyjazdu będzie nam odpowiadać, tym znaczniejsza będzie nadzieja na to, że podobają nam się wszelkie propozycje, które będą tam przed nami ujawniane. Powinno się tym zająć wcześniej, by na spokojnie wszystko przygotować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:51
Tagi: wyjazd, pamiątka

Wakacje na Dominikanie – ciekawe miejsce na wyjazd

dominikana
Napisał: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kto z nas nie chciałby wakacji w ciepłych krajach, w szczególności kiedy za oknem zimno? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszych możliwości. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, państwo na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie, a to za sprawą niezwykłych widoków, a także wspaniałego klimatu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:50
Tagi: podróż, samoloty, wyjazd, rajska wyspa

Jak przyjemnie spędzić czas wolny w Polsce?

Kasprowy Wierch
Napisał: O.Horbacz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop jest szczególnym czasem, który wykorzystywany jest do odpoczynku. W tym czasie obywatele decydują się na różnego rodzaju wyjazdy, aby odpocząć od zwykłych problemów i przyjemnie spędzić czas. Niektórzy w trakcie wakacji wolą siedzieć w miejscu zamieszkania i tam cieszyć się odpoczynkiem. Dużo zależy od tego, gdzie mieszka się na co dzień i jaką się posiada pracę. Zazwyczaj jest tak, że osoby pracujące fizycznie w wakacje potrzebują biernego relaksu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:17:28

Nowy Targ a oferta noclegów - sprawdź, gdzie warto nocować

spanie
Napisał: jm3
Na podstawie: www.flickr.com
Każdy z nas kiedyś poszukiwał atrakcyjnego cenowo noclegu w rozmaitych miastach. Z pomocą przychodzą nam informacje od zapalonych podróżników, którzy są dobrą radą dla nas oraz naszej rodziny. Zależnie od miejsca przeznaczenia możemy wyszukać właściwe rady związane konkretnie z daną miejscowością, gdyż na stronach www są one podzielone na różne kategorie. Wybór dobrego rozwiązania jest zależny głównie od nas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: podróż, podróżnik, apartamenty

Ustronie Morskie – noclegi blisko morza. Jakie pensjonaty zarezerwować

spacer po plaży
Napisał: Akio Takemoto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizując urlop przeważnie zaczynamy przygotowania od najważniejszego dylematu – góry czy morze. Tak pierwsza jak i druga opcja ciągnie za sobą mnóstwo pozytywnych konsekwencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: urlop, dzieci, przyroda, powietrze, fauna i flora, campingi, kampingi

Dajmy się ponieść marzeniom

Barcelona, Hiszpania
Napisał: Bogdan Seredyak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy mieć pewność, że cały czas będziemy się dokształcać, iż w naszym życiu co chwilę będzie się pojawiało coś niesamowitego, a my nie będziemy posiadać żadnych oporów, by poznawać coraz to nowych ludzi, to na pewno musimy jak najwięcej czasu rozpocząć poświęcać na podróże. To właśnie podczas nich będziemy mieli okazję co chwilę dowiadywać się niesamowitych informacji i równocześnie też nabywać nowe umiejętności, albo poprawiać te, które już posiadamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: kraje, wycieczki, plaże, podróże, Biura podróży

Gdzie wybrać się w bieżącym roku na wczasy?

Turcja
Napisał: G.OZCAN
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tegoroczna zima bardzo dała nam popalić. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na odrobinę słońca, które poprawi nasz nastrój. I w końcu nastało lato. Dni robią się gorące, a my nie możemy przestać marzyć o tegorocznym urlopie. Nie jesteśmy w stanie się wręcz doczekać tych leniwych godzin, spędzanych na złocistej plaży. Jedynie tego typu myśli mogą nam pomóc jakoś przetrwać ciężkie chwile w pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: wakacje, biuro podróży, Turcja

Dlaczego warto pojechać na wakacje do Wielkopolski?

Gniezno, miasto
Napisał: Janos Korom Dr.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto pragnąłby odbyć wędrówkę do miejsc, gdzie rozpoczęły się dzieje państwa polskiego, musi zaplanować choć długi weekend w Wielkopolsce albo wybrać ten rejon na wakacje dwa tysiące czternaście. Niesamowite odkrycia dokonane przez archeologów na tym rejonie przyczyniły się do znacznego poszerzenia wiedzy o historii Polski. Przypuszczalnie, że dzięki dalszym badaniom poznamy jeszcze mnóstwo fascynujących szczegółów o tym rejonie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:08

Na odpoczynek dwa tysiące czternaście nad morzem - wybierz Świnoujście

Port, Świnoujście
Napisał: mzacha
Na podstawie: www.sxc.hu
Świnoujście jest jedynym polskim miastem, usytuowanym na wyspach: Wolin, Uznam i Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie czterdziestu czterech) niewielkich, niezamieszkanych wysepkach. Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Ma status popularnej miejscowości letniskowej i uzdrowiska, z miłą chęcią wybieranego na wakacje nad Bałtykiem. Świnoujście to także ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07

Doskonałe wczasy na Kaszubach

Kaszuby
Napisał: glencharnoch
Na podstawie: www.flickr.com
Gdybyśmy chcieli zaznaczyć dokładne granice krainy kaszubskiej, przypuszczalnie zadanie to się nie powiedzie. Kaszuby to region kulturalny, a nie historyczny, w związku, z czym nie możemy z całkowitą pewnością ustalić, dokąd sięgają.
Jedno nie podlega niemniej jednak dyskusji – na ich obszarze występują jedne z najpiękniejszych zakamarków w Polsce: plaże, lasy i jeziora. Nadzwyczaj bogata jest tutejsza kultura materialna, której nieodzownym symbolem i kwintesencją jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07
Tagi: zabytki

Gdzie można wybrać się na urlop - zobacz nasz mały przewodnik

autobusy
Napisał: The TAS Partnership Ltd
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im więcej posiadamy szansy do oglądania oraz zdobywania nowych miejsc, tym z pewnością powiększa się nasza doświadczenie, a my śmielej oraz wspanialej czujemy się w różnorakich miejscach. To wszystko przekłada się na naszą jeszcze znaczniejszą pragnienie wyjeżdżania, ale też łatwiej nam potem wychodzi zapoznawanie nowych ludzi. Dlatego właśnie musimy używać z każdej możliwości, żeby móc zwiedzać jak najwięcej regionów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: pokój, noclegi, wiedza, kwatery

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń z pewnością niejednego turysty

Morze Bałtyckie, plaża
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Współcześnie wielu z nas ma przed sobą duże możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i i wybranie takiej, która będzie kompletnie odpowiadać naszym upodobaniom. Z tego względu wzrastająca liczba osób sięga po takie rozwiązania jak pokoje gościnne nad morzem. Chcąc, bowiem spędzić wyjątkowy czas w niepowtarzalnym miejscu i w końcu odpocząć po niejednokrotnie męczącym roku w pracy i w życiu rodzinnym, świetnie jest udać się nad Morze Bałtyckie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: hotele, wakacje, ceny, noclegi, apartamenty, plaże, podróże

Bieszczady

Tatry
Napisał: Szift
Na podstawie: www.flickr.com
Niełatwo mówić o Bieszczadach inaczej, niż o miejscu bajecznym, zagadkowym i zupełnie ujmującym swym malowniczym pięknem. Kraina ta jest znakomitą propozycją dla osób poszukujących oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wakacje 2014.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: zwierzęta, góry, jeziora, Tatry, zamki, Bieszczady, uzdrowiska

Z jakich powodów wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym to przedni pomysł?

A Ty potrafisz odpoczywać?
Napisał: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.
Polska od dłuższego czasu nie jest już na szczęście typowo rolniczym krajem. W końcu rolnictwo to niezmiernie istotna część wszystkich gospodarek, ale nie ma sensu, aby działali w niej praktycznie wszyscy ludzie. Fakty są takie, że w dalszym ciągu w Polsce jest za wielka grupa osób zamieszkujących wieś, lecz bardzo często ludzie tylko na papierze mieszkają na wsi. Gdy większość osób mieszka w miastach, nie może jakoś dziwić, iż po prostu chcemy jakby nie patrzeć wyjechać na trochę na naszą wieś.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56

Najwspanialsze miejsce na urlop. Majorka, czyli wyspa na spektakularne wakacje

Wybrzeże na Majorce
Napisał: Jacopo Di Simone
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, wcześniej czy później rozmyśla o urlopie. Najlepiej w jakichś ciepłych miejscach. Doskonałym miejscem byłaby Majorka, bo jest to jedna z najlepszych wysp na morzu Śródziemnym. Wczasy na Majorce są krainą komfortu. W dowolnej części wyspy da się znaleźć ekskluzywny hotel, w którym każdego gościa podejmuje się po królewsku. Również opłaty są wyjątkowo korzystne jeśli się wie, kiedy i gdzie szukać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56