Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

December 2017 archive

Noclegów warto szukać przez Internet

Morze, Jastrzębia Góra
Napisał: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć to ogromnie silne narzędzie. Umożliwiło wymianę informacji wśród ludzi na całej Ziemi, nie trzeba ruszać się z domu, by zamienić słowo z osobą znajdującą się na drugiej półkuli, widząc jego twarz i z znikomym opóźnieniem odsłuchiwać w dość dobrej jakości jego zdania. Można robić przelewy bankowe do każdego banku na świecie, można wykonywać zakupy, można wykonywać tak dużo czynności, że to się wręcz zaczyna niemieścić w głowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:17:18
Tagi: morze, wakacje, atrakcje, wybrzeże

Niedrogie wczasy nad morzem 2013

Odpoczynek nad wodą zaliczany jest do najbardziej chętnie wybieranych wśród Polaków możliwości spędzania wolnego czasu. Biorąc pod uwagę wczasy nad morzem 2013 propozycje dopiero się pojawiają. Warto odpowiednio wcześniej zainwestować w przyszły urlop, gdyż domki letniskowe nad morzem przed sezonem można zarezerwować w promocyjnych cenach. Sporym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim tanie domki nad morzem, a przede wszystkim oferty skierowane do całych rodzin jak i większych grup osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:16:41
Tagi: wakacje, domki nad morzem

Na długi weekend góry okażą się genialnym rozwiązaniem!

relaks
Napisał: Elroy Serrao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najważniejszy będzie kierunek wyjazdu

Jeżeli pragniemy posiadać świadomość, że nasz wyjazd będziemy mogli zaliczyć do udanych, to z pewnością powinniśmy się zastanowić, w jakim kierunku chcemy się wybrać. Im bardziej wybrany rejon wyjazdu będzie nam odpowiadał, tym większa będzie nadzieja na to, że podobają nam się wszelkie oferty, które będą tam przed nami ujawniane. Warto się tym zająć wcześniej, by na spokojnie wszystko zorganizować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:51
Tagi: wyjazd, pamiątka

Wakacje na Dominikanie – ciekawe miejsce na wyjazd

dominikana
Napisał: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kto z nas nie chciałby wakacji w ciepłych krajach, w szczególności kiedy za oknem zimno? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszych możliwości. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, państwo na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie, a to za sprawą niezwykłych widoków, a także wspaniałego klimatu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:50
Tagi: podróż, samoloty, wyjazd, rajska wyspa

Jak przyjemnie spędzić czas wolny w Polsce?

Kasprowy Wierch
Napisał: O.Horbacz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop jest szczególnym czasem, który wykorzystywany jest do odpoczynku. W tym czasie obywatele decydują się na różnego rodzaju wyjazdy, aby odpocząć od zwykłych problemów i przyjemnie spędzić czas. Niektórzy w trakcie wakacji wolą siedzieć w miejscu zamieszkania i tam cieszyć się odpoczynkiem. Dużo zależy od tego, gdzie mieszka się na co dzień i jaką się posiada pracę. Zazwyczaj jest tak, że osoby pracujące fizycznie w wakacje potrzebują biernego relaksu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:17:28

Nowy Targ a oferta noclegów - sprawdź, gdzie warto nocować

spanie
Napisał: jm3
Na podstawie: www.flickr.com
Każdy z nas niegdyś szukał korzystnego cenowo noclegu w różnych miastach. Z pomocą przychodzą nam porady zapalonych podróżników, co są świetną wskazówką dla nas i naszej rodziny. Zależnie od miejsca przeznaczenia możemy odnaleźć właściwe rady wiążące się konkretnie z daną miejscowością, bo na stronach w sieci są one podzielone na doskonałe kategorie. Wybór znakomitego rozwiązania jest zależny głównie od nas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: podróż, podróżnik, apartamenty

Ustronie Morskie – noclegi blisko morza. Jakie pensjonaty zarezerwować

spacer po plaży
Napisał: Akio Takemoto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Planując wyjazd zazwyczaj zaczynamy przygotowania od najważniejszego dylematu – góry czy woda. Zarówno pierwsza jak i druga opcja pociąga za sobą sporo pozytywnych konsekwencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: urlop, dzieci, przyroda, powietrze, fauna i flora, campingi, kampingi

Dajmy się ponieść marzeniom

Barcelona, Hiszpania
Napisał: Bogdan Seredyak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy mieć pewność, że cały czas będziemy się dokształcać, iż w naszym życiu co chwilę będzie się pojawiało coś niesamowitego, a my nie będziemy posiadać żadnych oporów, by poznawać coraz to nowych ludzi, to na pewno musimy jak najwięcej czasu rozpocząć poświęcać na podróże. To właśnie podczas nich będziemy mieli okazję co chwilę dowiadywać się niesamowitych informacji i równocześnie też nabywać nowe umiejętności, albo poprawiać te, które już posiadamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: kraje, wycieczki, plaże, podróże, Biura podróży

Gdzie wybrać się w bieżącym roku na wczasy?

Turcja
Napisał: G.OZCAN
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tegoroczna zima bardzo dała nam się we znaki. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na trochę słońca, które poprawi nasz humor. I wreszcie nastało lato. Dni robią się co raz cieplejsze, a my nie przestajemy rozmyślać o urlopie w tym roku. Nie możemy się wprost doczekać tych beztroskich dni, spędzanych na piaszczystej plaży. Jedynie takie rozmyślania mogą nam pomóc jakoś przetrwać trudne chwile w pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: wakacje, biuro podróży, Turcja

Dlaczego warto pojechać na wakacje do Wielkopolski?

Gniezno, miasto
Napisał: Janos Korom Dr.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto pragnąłby odbyć podróż do miejsc, gdzie zaczęły się dzieje państwa polskiego, musi zaplanować co najmniej długi weekend w Wielkopolsce albo wybrać ten rejon na urlop dwa tysiące czternaście. Niesamowite odkrycia dokonane przez archeologów na tym rejonie przyczyniły się do znacznego powiększenia znajomości historii Polski. Niewykluczone, że dzięki kolejnym badaniom poznamy jeszcze wiele ciekawych szczegółów o tym obszarze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:08

Na odpoczynek dwa tysiące czternaście nad morzem - wybierz Świnoujście

Port, Świnoujście
Napisał: mzacha
Na podstawie: www.sxc.hu
Świnoujście jest jedynym polskim miastem, usytuowanym na wyspach: Wolin, Uznam i Karsibór oraz na kilkudziesięciu (razem 44) niewielkich, niezamieszkanych wysepkach. Świnoujście znajduje się nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Ma status słynnej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, z przyjemnością wybieranego na wakacje nad morzem Bałtyckim. Świnoujście to także istotny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07

Doskonałe wczasy na Kaszubach

Kaszuby
Napisał: glencharnoch
Na podstawie: www.flickr.com
Jeżeli byśmy chcieli oznaczyć precyzyjne granice krainy kaszubskiej, najprawdopodobniej zadanie to się nie uda. Kaszuby to rejon kulturalny, a nie historyczny, zatem nie możemy z całkowitą pewnością stwierdzić, dokąd sięgają.
Jedno nie podlega niemniej jednak dyskusji – na ich terenie występują jedne z najpiękniejszych zakamarków w naszym kraju: plaże, lasy i jeziora. Wyjątkowo bogata jest tutejsza kultura materialna, której nieodzownym symbolem i istotą jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07
Tagi: zabytki

Gdzie można wybrać się na urlop - zobacz nasz mały przewodnik

autobusy
Napisał: The TAS Partnership Ltd
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im częściej mamy możliwości do podziwiania i poznawania kolejnych miejscowości, tym na pewno powiększa się nasza doświadczenie, a my śmielej i pewniej czujemy się w różnorakich miejscach. To wszystko układa się na naszą jeszcze większą ochotę zwiedzania, lecz także prościej nam następnie wychodzi zapoznawanie kolejnych ludzi. Przez to właśnie należy korzystać z każdej możliwości, żeby mieć okazję oglądać jak najwięcej zabytków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: pokój, noclegi, wiedza, kwatery

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń z pewnością niejednego turysty

Morze Bałtyckie, plaża
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Współcześnie wielu z nas ma przed sobą duże możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i i wybranie takiej, która będzie kompletnie odpowiadać naszym upodobaniom. Z tego względu wzrastająca liczba osób sięga po takie rozwiązania jak pokoje gościnne nad morzem. Chcąc, bowiem spędzić wyjątkowy czas w niepowtarzalnym miejscu i w końcu odpocząć po niejednokrotnie męczącym roku w pracy i w życiu rodzinnym, świetnie jest udać się nad Morze Bałtyckie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: hotele, wakacje, ceny, noclegi, apartamenty, plaże, podróże

Bieszczady

Tatry
Napisał: Szift
Na podstawie: www.flickr.com
Niełatwo mówić o Bieszczadach inaczej, niż o miejscu bajecznym, zagadkowym i całkowicie czarującym swym barwnym pięknem. Kraina ta jest idealną ofertą dla osób szukających oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wczasy 2014.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: zwierzęta, góry, jeziora, Tatry, zamki, Bieszczady, uzdrowiska

Z jakich powodów wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym to przedni pomysł?

A Ty potrafisz odpoczywać?
Napisał: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.
Polska od dłuższego czasu nie jest już na szczęście typowo rolniczym krajem. W końcu rolnictwo to niezmiernie istotna część wszystkich gospodarek, ale nie ma sensu, aby działali w niej praktycznie wszyscy ludzie. Fakty są takie, że w dalszym ciągu w Polsce jest za wielka grupa osób zamieszkujących wieś, lecz bardzo często ludzie tylko na papierze mieszkają na wsi. Gdy większość osób mieszka w miastach, nie może jakoś dziwić, iż po prostu chcemy jakby nie patrzeć wyjechać na trochę na naszą wieś.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56

Najwspanialsze miejsce na urlop. Majorka, czyli wyspa na spektakularne wakacje

Wybrzeże na Majorce
Napisał: Jacopo Di Simone
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, wcześniej czy później rozmyśla o urlopie. Najlepiej w jakichś ciepłych miejscach. Doskonałym miejscem byłaby Majorka, bo jest to jedna z najlepszych wysp na morzu Śródziemnym. Wczasy na Majorce są krainą komfortu. W dowolnej części wyspy da się znaleźć ekskluzywny hotel, w którym każdego gościa podejmuje się po królewsku. Również opłaty są wyjątkowo korzystne jeśli się wie, kiedy i gdzie szukać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56