Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

December 2017 archive

Noclegów warto szukać przez Internet

Morze, Jastrzębia Góra
Napisał: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć to niezwykle potężne narzędzie. Umożliwiło komunikację osób na całym świecie, nie ma konieczności wychodzić z mieszkania, by porozmawiać z kimś znajdującym się na drugiej półkuli, mając przed oczami jego twarz i z minimalnym opóźnieniem odsłuchiwać w całkiem przyzwoitej jakości jego wypowiedzi. Można zlecać przelewy bankowe do dowolnego punktu na Ziemi, można robić zakupy, da się robić tyle czynności, że to się nawet przestaje mieścić w głowie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:17:18
Tagi: morze, wakacje, atrakcje, wybrzeże

Niedrogie wczasy nad morzem 2013

Wypoczynek nad morzem zaliczany jest do szczególnie chętnie wybieranych wśród Polaków możliwości spędzania urlopu. Analizując wczasy nad morzem 2013 oferty dopiero się pojawiają. Powinno się uprzednio zainwestować w letni urlop, ponieważ domki letniskowe nad morzem przed sezonem można zarezerwować w okazyjnych cenach. Niemałą popularnością cieszą się w szczególności tanie domki nad morzem, a w szczególności oferty skierowane do całych rodzin i większych grup osób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:16:41
Tagi: wakacje, domki nad morzem

Na długi weekend góry okażą się genialnym rozwiązaniem!

relaks
Napisał: Elroy Serrao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy powiemy w jakim miejscu pragniemy spędzić wolne dni?

Jeśli chcemy uzyskać pewność, że nasz wyjazd będziemy mieli możliwość zaliczać do udanych, to bez wątpienia powinniśmy się namyślić, w jakim kierunku chcemy się udać. Im mocniej wybrany region wyjazdu będzie nam odpowiadać, tym większa będzie szansa na to, że spodobają nam się wszystkie oferty, które będą tam przed nami ujawniane. Potrzeba się tym zajmować wcześniej, aby na spokojnie wszystko zorganizować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:51
Tagi: wyjazd, pamiątka

Wakacje na Dominikanie – ciekawe miejsce na wyjazd

dominikana
Napisał: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kto z nas nie chciałby wakacji w ciepłych krajach, w szczególności kiedy za oknem zimno? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszych możliwości. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, państwo na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie, a to za sprawą niezwykłych widoków, a także wspaniałego klimatu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:50
Tagi: podróż, samoloty, wyjazd, rajska wyspa

Jak przyjemnie spędzić czas wolny w Polsce?

Kasprowy Wierch
Napisał: O.Horbacz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop jest szczególnym czasem, który wykorzystywany jest do odpoczynku. W tym okresie ludzie decydują się na rozmaite wyjazdy, aby odpocząć od codziennych problemów i miło spędzić czas. Niektórzy w czasie wakacji wolą siedzieć w miejscu zamieszkania i tam odpoczywać. Sporo zależy od faktu, gdzie mieszka się na co dzień i jaką się posiada pracę. Najczęściej jest tak, że pracownicy fizyczni w wakacje wymagają biernego odpoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:17:28

Nowy Targ a oferta noclegów - sprawdź, gdzie warto nocować

spanie
Napisał: jm3
Na podstawie: www.flickr.com
Każdy z nas kiedyś poszukiwał atrakcyjnego cenowo noclegu w rozmaitych miastach. Z pomocą przychodzą nam informacje od zapalonych podróżników, którzy są dobrą radą dla nas oraz naszej rodziny. Zależnie od miejsca przeznaczenia możemy wyszukać właściwe rady związane konkretnie z daną miejscowością, gdyż na stronach www są one podzielone na różne kategorie. Wybór dobrego rozwiązania jest zależny głównie od nas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: podróż, podróżnik, apartamenty

Ustronie Morskie – noclegi blisko morza. Jakie pensjonaty zarezerwować

spacer po plaży
Napisał: Akio Takemoto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizując urlop przeważnie zaczynamy przygotowania od najważniejszego dylematu – góry czy morze. Tak pierwsza jak i druga opcja ciągnie za sobą mnóstwo pozytywnych konsekwencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: urlop, dzieci, przyroda, powietrze, fauna i flora, campingi, kampingi

Dajmy się ponieść marzeniom

Barcelona, Hiszpania
Napisał: Bogdan Seredyak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy mieć gwarancję, iż cały czas mamy szansę się kształcić, iż w naszym życiu co chwilę będzie się pokazywało coś fascynującego, a my nie będziemy mieć najmniejszych obaw, by poznawać coraz to nowych ludzi, to z pewnością powinniśmy jak najwięcej czasu zacząć poświęcać na podróże. To właśnie podczas nich będziemy mieli możliwość co chwilę uczyć się niesamowitych rzeczy oraz jednocześnie także zdobywać nowe umiejętności, lub poprawiać te, które już posiadamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: wycieczki, plaże, podróże, Biura podróży, kraje

Gdzie wybrać się w bieżącym roku na wczasy?

Turcja
Napisał: G.OZCAN
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima w tym roku wyjątkowo dała nam popalić. Z utęsknieniem czekaliśmy na odrobinę słońca, które poprawi nasz nastrój. I nareszcie przyszło lato. Dni robią się co raz cieplejsze, a my nie przestajemy myśleć o tegorocznym urlopie. Nie możemy się wprost doczekać tych leniwych godzin, spędzanych na gorącej plaży. Tylko takie marzenia pomagają nam w jakiś sposób wytrwać ciężkie chwile w pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:36:51
Tagi: wakacje, biuro podróży, Turcja

Dlaczego warto pojechać na wakacje do Wielkopolski?

Gniezno, miasto
Napisał: Janos Korom Dr.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto chciałby odbyć wędrówkę do miejsc, gdzie rozpoczęły się dzieje państwa polskiego, musi zaplanować chociażby długi weekend w Wielkopolsce bądź wybrać ten region na wakacje dwa tysiące czternaście. Niesamowite odkrycia dokonane przez archeologów na tym rejonie przyczyniły się do sporego powiększenia znajomości historii Polski. Niewykluczone, że dzięki kolejnym badaniom poznamy jeszcze sporo interesujących szczegółów o tym rejonie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:08

Na odpoczynek dwa tysiące czternaście nad morzem - wybierz Świnoujście

Port, Świnoujście
Napisał: mzacha
Na podstawie: www.sxc.hu
Świnoujście jest jedynym polskim miastem, usytuowanym na wyspach: Wolin, Uznam i Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie czterdziestu czterech) niewielkich, niezamieszkanych wysepkach. Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Ma status popularnej miejscowości letniskowej i uzdrowiska, z miłą chęcią wybieranego na wakacje nad Bałtykiem. Świnoujście to także ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07

Doskonałe wczasy na Kaszubach

Kaszuby
Napisał: glencharnoch
Na podstawie: www.flickr.com
Gdybyśmy chcieli zaznaczyć dokładne granice krainy kaszubskiej, przypuszczalnie zadanie to się nie powiedzie. Kaszuby to region kulturalny, a nie historyczny, w związku, z czym nie możemy z całkowitą pewnością ustalić, dokąd sięgają.
Jedno nie podlega niemniej jednak dyskusji – na ich obszarze występują jedne z najpiękniejszych zakamarków w Polsce: plaże, lasy i jeziora. Nadzwyczaj bogata jest tutejsza kultura materialna, której nieodzownym symbolem i kwintesencją jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:07
Tagi: zabytki

Gdzie można wybrać się na urlop - zobacz nasz mały przewodnik

autobusy
Napisał: The TAS Partnership Ltd
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im więcej posiadamy szansy do oglądania oraz zdobywania nowych miejsc, tym z pewnością powiększa się nasza doświadczenie, a my śmielej oraz wspanialej czujemy się w różnorakich miejscach. To wszystko przekłada się na naszą jeszcze znaczniejszą pragnienie wyjeżdżania, ale też łatwiej nam potem wychodzi zapoznawanie nowych ludzi. Dlatego właśnie musimy używać z każdej możliwości, żeby móc zwiedzać jak najwięcej regionów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: pokój, noclegi, wiedza, kwatery

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń z pewnością niejednego turysty

Morze Bałtyckie, plaża
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach wielu z nas ma przed sobą ogromne możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest odpowiednie przeanalizowanie ich i i wybranie takiej, która będzie kompletnie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Z tego względu rosnąca liczba ludzi decyduje się na takie rozstrzygnięcia jak noclegi nad Bałtykiem. Chcąc, albowiem spędzić niezwykły czas w ciekawym miejscu i w końcu wypocząć po nierzadko wykańczającym roku w pracy i w życiu rodzinnym, doskonale jest udać się nad Morze Bałtyckie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: hotele, wakacje, ceny, noclegi, apartamenty, plaże, podróże

Bieszczady

Tatry
Napisał: Szift
Na podstawie: www.flickr.com
Niełatwo mówić o Bieszczadach inaczej, niż o miejscu niezwykłym, tajemniczym i całkowicie urzekającym swoim ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest doskonałą ofertą dla osób szukających oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wakacje 2014.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:11:06
Tagi: zwierzęta, góry, jeziora, Tatry, zamki, Bieszczady, uzdrowiska

Z jakich powodów wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym to przedni pomysł?

A Ty potrafisz odpoczywać?
Napisał: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.
Polska od dłuższego czasu nie jest już na całe szczęście typowo rolniczym krajem. Przecież rolnictwo to bardzo ważna część wszystkich gospodarek, lecz nie ma żadnego sensu, aby działali w niej praktycznie wszyscy obywatele. Fakty są takie, że w dalszym ciągu w Polsce jest zbyt duża ilość osób zamieszkujących wieś, lecz bardzo często ludzie wyłącznie na papierze zamieszkują wieś. Gdy zdecydowana większość ludzi mieszka w miastach, nie powinno jakoś dziwić, iż najzwyczajniej bardzo chcemy mimo wszystko wyjechać na jakiś czas na piękną polską wieś.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56

Najwspanialsze miejsce na urlop. Majorka, czyli wyspa na spektakularne wakacje

Wybrzeże na Majorce
Napisał: Jacopo Di Simone
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, wcześniej czy później marzy o urlopie. Najlepiej w jakichkolwiek ciepłych miejscach. Świetnym miejscem byłaby Majorka, bo jest to jedna spośród najlepszych wysp na morzu Śródziemnym. Wczasy na Majorce są źródłem luksusu. W jakiejkolwiek części wyspy da się znaleźć luksusowy hotel, w jakim każdego turystę podejmuje się po królewsku. Także ceny są wyjątkowo atrakcyjne jeśli się ma świadomość, kiedy oraz gdzie szukać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:56