Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Wakacje na Dominikanie – ciekawe miejsce na wyjazd

Kto z nas nie chce wakacji w ciepłych krajach, szczególnie kiedy za oknem zimno? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszego portfela. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, państwo na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, a to za sprawą niezwykłych widoków oraz wspaniałego klimatu.


Dominikana (rozwinięcie tematu> wizytówka villapolonia zapraszamy) wycieczki – najlepsza inwestycja
Wakacje na Dominikanie nie należą do najtańszych. Ceny za kilka dni pobytu (przelot samolotem, hotel, posiłki) sięgają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Jednak kraina zapewnia nam wiele atrakcji, egzotyczną przyrodę, a także słoneczną pogodę praktycznie każdego dnia. Choć trzeba wydać pokaźną sumę na wakacje na Dominikanie, mamy pewność, iż wrócimy z nich szczęśliwi i opaleni.
egzotyczne kraje
Napisał: Selden Vestrit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepiej samolotem

Najlepszym połączeniem z Dominikaną będą linie lotnicze. Na wyspę codziennie odlatuje mnóstwo samolotów z wielu zakątków świata, również ze stolicy. Najczęściej ich pasażerami będą klienci biur podróży, którzy rezerwują bilety parę miesięcy wcześniej. Dlatego trzeba zadbać o zarezerwowanie miejsca w samolocie wcześniej. W przeciwnym razie albo nie będziemy mogli znaleźć właściwego terminu wylotu albo zapłacimy za podróż sporą sumę.

Moc atrakcji dla każdego

ocean
Napisał: Justin De La Ornellas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dominikana jest krainą turystów, dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie trzeba się martwić, że nasze dzieci będą się nudziły, dlatego, że zdecydowana większość hoteli ma zatrudnionego na stałe animatora czasu wolnego. Do jego zadań należy dbanie o umilenie nam wakacji. Animator zaoferuje interesujące zabawy dla dzieci, zorganizuje także czas wolny dorosłym. Aerobic w basenie czy wieczorny bal maskowy są niektórymi propozycjami na pełne atrakcji wieczory.


Dalsza podróż także będzie ekscytująca

Jeżeli nie chcemy poprzestać na wakacjach na rajskiej wyspie, warto wcześniej zastanowić się, gdzie możemy udać się później. Jeśli dysponujemy gotówką, czasem wolnym oraz odpowiednią wizą można odwiedzić USA. Bliskim położeniem kusi również Ameryka Południowa. Ci, którzy wybrali południowy brzeg Dominikany powinni na pewno zobaczyć jej piękną stolicę - Santo Domingo. Należy pamiętać, iż urzędowym językiem tego państwa jest hiszpański.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:28:50
Tagi: podróż, samoloty, wyjazd, rajska wyspa