Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Odwiedź z nami Trójmiasto - informator

Planujesz przyjazd do Trójmiasta? A może jesteś już na miejscu i nie masz pojęcia jak uplanować swój pobyt, od czego począć zwiedzanie? Może spodziewasz się odwiedzin znajomych lub rodziny i nie masz pojęcia w które miejsca ich wziąć, co polecić, dokąd zaprosić? Nasz poradnik pomoże Ci dotrzeć do najładniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najciekawsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Każde miasto turystyczne miasto ma parę takich miejsc, zwanymi atrakcjami.


W Paryżu będzie to Luwr, w Londynie Big Ben, w Warszawie Syrenka, w Krakowie Sukiennice. Co jest takowym symbolem Trójmiasta? Czego nie powinniśmy pominąć? Trójmiasto to nie jeden miejski organizm, ale trzy miasta, zatem też paręnaście różnych znaków rozpoznawczych.
sopot
Napisał: r. nial bradshaw
Na podstawie: http://www.flickr.com


Trójmiasta nie byłoby rzecz jasna bez gdańskiego Neptuna, imponującego Żurawia a także stoczniowych żurawi wpisanych w panoramę Gdańska, bez sopockiego mola czy też gdyńskiego klifu a także żaglowca "Dar Pomorza". Należy jednak mieć na względzie, że prócz zabytków i popularnych obiektów każde z trzech miejscowości mają swoje "perełki", do odkrycia których zachęcamy podczas indywidualnych podróży.

Odwiedź adres tej strony (http://www.wilanow.varsovia.edu.pl/) - specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy szczegółowe posty na ten ciekawy temat. Kliknij w ten link - nie pożałujesz!

Jedno jest pewne - w Trójmieście nie można nudzić się! Tu zabawisz się w nocnych klubach, doznasz choroby morskiej, poleżysz na plaży, spróbujesz lokalnej kuchni i skorzystasz z bogatej oferty wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. W tym miejscu znajdziesz piasek pod stopami, poczujesz nadmorską bryzę, tutaj z pewnością złapiesz wiatr w żagle.


Przed ekskursją należy przemyśleć kwestie transportowe. Do Trójmiasta bez trudu dojdziesz z każdego większego miasta własnym środkiem przewozu, autokarem lub pociągiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-05 11:19:50
Tagi: oczy, sport, port, atrakcje