Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Jeżeli chciałbyś zaliczyć podróż życia zainwestuj w coś niecodziennego, jak Karaiby. Nie będziesz żałował!

Świat jest wspaniały, warto poznawać go, gdy mamy taka możliwość. Nasze biura podróży mają w ofercie sporo interesujących wyjazdów, na tytuł tych najbardziej ekscytujących zasługują te na inne kontynenty, jak wycieczki Karaiby.

karaiby
Napisał: Joe deSousa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczególnie odwiedzana jest Dominikana. Jest to jedno z bardziej urokliwych oraz zapadających w pamięć miejsc leżących na wyspach karaibskich. Republika Dominikany leży na wyspie Haiti, gdzie znajduje się też państwo o tej samej nazwie. Wyspy karaibskie, a wśród nich rzecz jasna Dominikana, wabią rzesze turystów przede wszystkim przez wzgląd na wyjątkowy klimat i nieziemskie plaże, które z pewnością zachwycą każdego. Jasne piaski, przezroczysta woda oraz palmy powodują, iż goście z chęcią przylatują na Dominikanę oraz spędzają tam urlop. Warte zobaczenia miejsca turystycznie atrakcyjne Dominikany to Punta Cana oraz Puerto Plata. To tam znajdują się większe hotele, które oferują piękne i wyjątkowe wakacje na egzotycznej plaży.

Plaże w tych miejscach uznane są za najpiękniejsze na całych Karaibach, dlatego też turyści z chęcią powracają właśnie w te miejsca. Ten kto pragnie niczym niezmąconego relaksu w zapierającej dech w piersi scenerii, skąpanej w słońcu plaży z pewnością będzie zadowolony z wakacji spędzonych na Dominikanie. Szczególnie popularne są powszechnie używane sposoby uatrakcyjniania wolnego czasu, jak Dominikana nurkowanie, tam każdy może spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Każdy, kto znajduje się na Karaiby musi w jakimś stopniu poznać to miejsce. Bardzo popularne są również wycieczki fakultatywne Dominikana.Dominikana
Napisał: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki nim poza błogim lenistwem możemy też lepiej poznać ten wyjątkowy region. Zwiedzanie jest niezwykle przyjemne, gdyż pogoda tam najczęściej dopisuje. Każdy więc będzie zachwycony pięknymi widokami, których nie uświadczymy w naszej części Europy. Taka wyprawa to trochę jak podróż życia, gdyż niektórzy z nas jedyny raz w życiu udadzą się tak daleko, w tak wyjątkowe miejsce. Tym bardziej postarajmy się spędzić ten czas jak najlepiej i cieszyć się spędzanymi tam niesamowitymi momentami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:57:32
Tagi: pogoda, urlop, plaża, wyspa, kontynent