Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

autentyczny raj dla młodych par oraz zwiedzających

Wiele młodych par zastanawia się gdzie ruszyć w podróż poślubną. Można pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miasto, jest możliwość przechadzać się długimi godzinami przysiadając w klimatycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i sklepików.


Jednakże dla większej części jest to zbyt pospolite.


Wycieczki Indonezja - (więcej o wycieczkach do Indonezji) na pewno zadowolą zarówno tych w wyższym stopniu czynnych, jak i tych kochających odpoczywanie na plaży. Terytorium państwa stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego kilka tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat Indonezji jest tropikalny, średnia temperatura praktycznie się nie waha.

Jeżeli ciekawi Cię omawiany tekst, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj oprócz tego inny tak samo absorbujący news tłumacz przysięgły języka ukraińskiego.

Wysoki sezon jest w czasie pory suchej, jakkolwiek w okresie opadów także da się podróżować. Archipelag Gili to rzeczywisty eden, gdzie z dala od świata, nie istnieje ruch kołowy pomimo, że są tam hotele i restauracje i oczywiście w jednym z tych lokalizacji można spędzić parę dni. Plaże Gili wyglądają jak z bajki, bądź jak z obrazka, a tuż przy brzegu można się wybrać na pamiętne nurkowanie z żółwiami.
wycieczki indonezja
Na podstawie: bestoutdoorphotos.com


Podróż poślubna - (tutaj przeczytasz o podróży poślubnej) na Bali to nie wyłącznie śliczne plaże, bajkowe krajobrazy, ale również urokliwe hotele z duszą. Takie, w których pobyt jest niezapomniany, jakie są doskonałe na szczególne, wyjątkowe okazje. Malutkie, kameralne, skryte z dala od ludzi. Urocze Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, czy cudowne Tugu Lombok i bajkowe śniadania na plaży.


Państwo oferuje fenomenalne możności jeśli idzie o filipiny nurkowanie wśród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, włóczęgi przez dżunglę i oglądanie tropikalnej flory i fauny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:19:35
Tagi: krajobraz, ślub, Spacer