Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

autentyczny raj dla młodych par oraz zwiedzających

Wiele młodych par zastanawia się gdzie ruszyć w podróż poślubną. Można pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miasto, jest możliwość przechadzać się długimi godzinami przysiadając w klimatycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i sklepików.


Jednakże dla większej części jest to zbyt pospolite.


Wycieczki Indonezja - (więcej o wycieczkach do Indonezji) na pewno zadowolą zarówno tych w wyższym stopniu czynnych, jak i tych kochających odpoczywanie na plaży. Terytorium państwa stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego kilka tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat Indonezji jest tropikalny, średnia temperatura praktycznie się nie waha. Wysoki sezon jest w czasie pory suchej, jakkolwiek w okresie opadów także da się podróżować. Archipelag Gili to rzeczywisty eden, gdzie z dala od świata, nie istnieje ruch kołowy pomimo, że są tam hotele i restauracje i oczywiście w jednym z tych lokalizacji można spędzić parę dni. Plaże Gili wyglądają jak z bajki, bądź jak z obrazka, a tuż przy brzegu można się wybrać na pamiętne nurkowanie z żółwiami.




wycieczki indonezja
Na podstawie: bestoutdoorphotos.com


Podróż poślubna - (tutaj przeczytasz o podróży poślubnej) na Bali to nie wyłącznie śliczne plaże, bajkowe krajobrazy, ale również urokliwe hotele z duszą. Takie, w których pobyt jest niezapomniany, jakie są doskonałe na szczególne, wyjątkowe okazje. Malutkie, kameralne, skryte z dala od ludzi. Urocze Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, czy cudowne Tugu Lombok i bajkowe śniadania na plaży.


Państwo oferuje fenomenalne możności jeśli idzie o nurkowanie wśród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, włóczęgi przez dżunglę i oglądanie tropikalnej flory i fauny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:19:35
Tagi: krajobraz, ślub, Spacer