Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Wczasy nad polskim morzem 2014

Warto więc już dziś zacząć planować letnie wycieczki. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” - lecz jeżeli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy parę chwil na znalezienie miejsca w pensjonacie czy domu wczasowym.
Miejscowością, w której dobrze spędzą czas, i rodziny z dziećmi i spragnieni wrażeń single jest Kołobrzeg. To przepiękne, czyste, cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem oraz latarnią.


Plaża we Władysławowie
Napisał: MatthiasHaas67
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Musimy jedynie przemyśleć, w której części miasta chcemy rezydować – spokojniejszej czy bardziej rozrywkowej. Kołobrzeg (Czytaj więcej o tej malowniczej miejscowości) to idealne miejsce na spacery i zwiedzanie, toteż w chwilach kiedy aura pozostawia wiele do życzenia – miasto gwarantuje nam sporo wrażeń. Trudno też sobie wyobrazić urlop nad morzem bez świeżej, smażonej lub wędzonej rybki, która tylko tutaj smakuje niepowtarzalnie.
Gdy wybierzemy się bardziej na. trafimy do Władysławowa, które oczarowuje turystów swymi szerokimi i czystymi plażami – w tej miejscowości również nie będziemy się nudzić. Z Domu Rybaka przy dobrej widoczności zobaczymy panoramę miasta, port czy też latarnię morską w Rozewiu... To również idealne miejsce wypadowe, do interesujących wycieczek po tym regionie polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Nasi mali towarzysze podróży będą oczarowani wyprawą na Hel, gdzie dane im będzie ujrzeć psoty fok w fokarium, a Muzeum Obrony Wybrzeża będzie nie lada gratką dla miłośników historii – tych mniejszych i tych większych.

Kołobrzeg, plaża
Napisał: brzeszczot
Na podstawie: www.sxc.hu

Proponujemy więc aby już dziś zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: noclegi we Władysławowie (zaplanuj swoje własne wakacje! - idź tutaj), a zobaczymy imponującą listę ofert, z której na pewno zdecydujemy się na właściwą.
Moda i bezproblemowa dostępność wycieczek zagranicznych spowodowały, iż sporo turystów zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach. A przecież wczasy nad polskim morzem to nie jedynie plaże, ale także wspaniały klimat, który znakomicie wpływa na nasz organizm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:56:01
Tagi: rybki, urlop, miasto, klimat, plaże, pensjonat, atrakcje, półwysep, latarnia morska, miejsce wypadowe