Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Wypożyczalnie kajakowe zaczęły okres wakacyjny

Marzysz o spokoju? Bez wielkomiejskiego huku, bez masy osób. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie bliskie Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie można zrealizować swoje marzenia.


wakacje
Napisał: Michal Goszczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Większość ludzi, mieszkających i pracujących na co dzień w wielkich miastach, na wczasach marzy o spokoju i ciszy wśród najbliższych sobie ludzi i natury. Czy jest takie miejsce w naszym kraju? A jeśli tak, to gdzie takie miejsce można odnaleźć? Jednym z nich są Bieszczady, należące do najbardziej dzikich regionów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji extreme pontonem.


W Bieszczadach nie zobaczysz żadnego centrum handlowego. Nie zobaczysz Coffee Heaven, KFC i innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takich miejsc nie ma. Tu możesz w zamian nawdychać się do woli świeżego powietrza, zobaczyć, ile tak naprawdę mamy gwiazd na niebie, których w żadnej metropolii nigdy nie zobaczysz przez wzgląd na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to miejsce, gdzie można do woli relaksować się, wylegując całymi dniami na trawie lub taplając się w jeziorze. Jeśli jednak jesteś typem człowieka czynu i lubisz bardziej aktywne wykorzystać wczasy, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach oferują rekreacyjne spływy kajakowe, z przeznaczeniem głównie dla rodzin z dziećmi. Trasy spływów przebiegają przez rzeki: San, Osława oraz Solinka. Dla żądnych większych przygód kajaki zamieniamy na pontony i ruszaj przygodo!


Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Na Mazurach także organizowane są spływy kajakowe: jedno- lub kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach istnieją wypożyczalnie kajaków, w których można sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek z przyjaciółki i rodziną i odwiedzać wybrane przez siebie tereny. Tutaj do wyboru mamy tereny Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie koniec szlaków. Wybór jest ogromny, a i cena zwiedzania bardzo przyjazny. W zależności od szlaku oraz liczby uczestników, koszt za jednodniowe spływy kajakowe wahają się od 40 do 70 złotych.


Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach dostarczą Ci doskonałe przeżycia i miły czas wolny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:19:36
Tagi: wczasy, centrum, cena, marzenia