Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Wystarczy kilka godzin, czyli odpoczynek nad Bałtykiem

Wakacje tuż, tuż... Poświęćmy chwile czasu na to, abyśmy wcześniej zaplanowali nasze wakacje. Czy wybierzemy morze, góry, jeziora? Polacy to prawdziwi szczęśliwcy. Gdyż nie wszystkie państwa mają dojście do wspomnianych wcześniej miejsc. Bez wątpienia, można zdecydować się na zwiedzanie obcych państw, jednak cytując powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie...” - skłaniamy do spędzenia urlopu w kraju.


Umożliwia nam to idąca ku lepszemu kondycja krajowych dróg. Aktualnie, autostrady poprowadzą nas do znacznej części miejsc w kraju. Stale powstające nowe odcinki dają nam możliwość komfortowych podróży.


urlop nad morzem
Napisał: Szymon Nitka
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do odwiedzin polskich zakątków przekonać nas też mogą niskie ceny. Polska jednak cały czas wypada konkurencyjnie w porównaniu z Europą Zachodnią.Moda i bezproblemowość wyjazdów zagranicznych spowodowały, że wiele osób zapomniało o wypoczynku spędzonym np. nad polskim morzem. Nie pamiętając o tym, że wczasy nad polskim morzem to nie jedynie plaże, ale też klimat, który znakomicie wpływa na nasze zdrowie - niskie ceny wakacji nad morzem - sprawdź.


Więc nasz wyjazd połączy przyjemne z pożytecznym – relaks, ale też podreperowanie zdrowia. Powietrze nasycone jodem poprawia odporność, a kąpiel w słonej, morskiej wodzie pozytywnie wpływa na nasz organizm. I najważniejsze - plaże... Koloru złota, szerokie i o delikatnym piasku. Zapraszające do odpoczynku. Nasze latorośle mogą godzinami projektować zamki, tunele i fosy. Tutaj nie ma czasu na nudę – wspólne budowanie piaskowego, morskiego stwora zajmie nam całe popołudnie.


Odwiedzając wszelakie zakątki kraju zwykle mamy ochotę by skosztować tamtejszych przysmaków, a dotychczasowe menu zamieniamy potrawami charakterystycznymi dla danego regionu. Ciężko jest więc spędzić wakacje nad morzem bez świeżo złowionej, smażonej lub wędzonej rybki, których zapach wspominamy po powrocie do domu.


Proponujemy więc aby już dziś zainicjować poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego. Zastanowić się czy lepiej poczujemy się w domku stojącym w lesie, czy może w wyszukanym hotelu spa. Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje nad morzem 2014, a zobaczymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy właściwą.


Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:41:52