Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Ciekawe kierunki wakacyjne, zatem gdzie można wybrać na najbliższy urlop

Wakacje to okres, jaki chcielibyśmy spędzić jak najprzyjemniej, gdyż mija w mgnieniu oka. Jeśli dotąd jeździliśmy albo nad Bałtyk, albo w góry, dobrze chociaż raz zrobić coś innego i zdecydować się na dużo dalsze kierunki, na przykład Bejrut. W tej nowoczesnej stolicy Libanu na pewno nie zabraknie dla nas atrakcji nie będzie nam mało.
W Bejrucie rzuca się w oczy przede wszystkim przemyślana architektura, czystość i zieleń, której można zazdrościć. Jest faktycznie ładnie, ale jak wspomniano – też niesłychanie nowocześnie, a sam Bejrut zwany jest Paryżem Wschodu.

Aby którekolwiek omówienie było uznane za godne uwagi, powinno posiadać rzeczową treść. Jeśli chcesz ją zdobyć, kliknij tutaj oraz zdobądź cenne info (https://www.norbitbooking.pl/noclegi/gliwice).

Z tej racji trzeba liczyć się z dość wysokimi cenami, lecz nie można nie spróbować fajki wodnej, jaka niejednokrotnie podawana jest zamiast w szklanej butli – w owocu, na przykład w ananasie (czytaj ). Spróbujmy nieznane dla nas dotychczas aromaty tytoniu, a na pewno będziemy mile zaskoczeni. Zwyczajne smaki dostaniemy bez trudności w Polsce, zatem dobrze posmakować czegoś nowego. W Bejrucie jest niezrównanie dużo świątyń przeróżnych religii, lecz też sporo budynków-straszydeł, pustych, niezamieszkanych, które są wielkim kontrastem dla budowanych obok nowoczesnych budowli.

Ciekawisz się tym zagadnieniem? Przeczytaj zatem dalej (https://motoargo.pl/firm-pol-1554451333-ALL-BALLS.html) o tym punkcie w następnym tekście, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Sądzimy, że Ci się spodoba.

Bejrut
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przebywając w niniejszym mieście koniecznie trzeba pójść nadmorskim deptakiem wzdłuż Morza Śródziemnego. Drugim kierunkiem, jaki można obrać, jest Chicago, gdzie główne atrakcje znajdują się w samym centrum miasta. Niewątpliwie należy zobaczyć Dearborn Street, The Mag Mile lub znane chicagowskie muzea, jakie leżą nad brzegami jeziora Michigan. Nie można zapomnieć też o akwarium oraz planetarium, a osoby, u jakich na pierwszym planie stawiają sztukę, powinny wejść do Art Institute od Chicago, w którym nagromadzono tysiące arcydzieł wywodzących się z przeróżnych okresów. Teraz już wiesz, iż wylegiwanie się na plaży lub zdobywanie szczytów to nie jedyne cele, które należy realizować w czasie wakacji.


Chicago
Napisał: Anton S.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Można odwiedzić miasta, które na zawsze będą w twojej pamięci i w każdym roku wyznaczać sobie nowe, wakacyjne kierunki, by zobaczyć ile się da świata (odwiedź stronę). To wcale nie musi kosztować nas więcej aniżeli zwykły urlop, trzeba tylko zacząć planowanie wcześniej oraz zabukować przelot czy hotel na kilka miesięcy przed podróżą, a będą czekać nas atrakcyjne upusty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:09:39
Tagi: miasto, sztuka, architektura