Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Lecz chandrę na Wyspach Kanaryjskich!

Gdy nadchodzi mroźna zima, dużo osób zapada na sezonowe obniżenie nastroju. Mała ilość absorbowanych promieni Słońca jest czynnikiem sprawczym tego, że gospodarka hormonalna zaczyna szwankować. A jak zbadali lekarze już sporo lat temu, hormony mają olbrzymi wpływ na samopoczucie człowieka. Skandynawowie nierzadko zapadają na depresję.


plaża
Na podstawie: Future PR
W wyniku ciągłych ciemności, Finowie łatwiej uzależniają się od napojów wyskokowych i popełniają samobójstwa. Wyjściem z tej poważnej sytuacji mogą stać się pigułki i regularne terapie u psychologa. Wiele dobrego mogą zrobić długie sesje z profesjonalnymi lampami antydepresyjnymi. Jednakże idealnym sposobem jest wycieczka w ciepłe strony – zwłaszcza poleca się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten upalny archipelag przyniosą wiele radości i dostarczą człowiekowi zbawienne promienie Słońca w dużych porcjach.

Teneryfa to duża i posiadająca największą ludność wyspa archipelagu Kanarów. Wyspa słynie z tego, że można na niej spotkać wiele rodzajów krajobrazów. Na Teneryfie, obok wylegiwania się na plaży i moczenia się w ciepłym oceanie, można obejrzeć wspaniały wulkan Teide i poznać bliżej zabytkowe miasto La Laguna. Aby odnaleźć dobre oferty wycieczek na Teneryfę - Zobacz więcej: http://www.apollotour.pl/.

Fuerteventura jest nieco mniejsza i posiada mniej mieszkańców. Słynie ze zjawiskowej flory. Jest cudownym miejscem, jeżeli jesteś złakniony ciepła. Do wyszukiwarki wklep słowa „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://apollotour.pl/|http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm">http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm|http://apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm">http://apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm}.

Gran Canaria odznacza się tym, że ma formę koła. W jądrze wyspy wyrasta nieaktywny wulkan. Rejon zaludnia osiemset tysięcy mieszkańców, którzy zamieszkują parę ośrodków miejskich. Oferty wypraw na tę okrągłą wyspę poznasz, kiedy do wyszukiwarki internetowej dasz frazę „gran canaria last minute".


Jeżeli nie znosisz upałów i chcesz wyłącznie umiarkowanych temperatur, świetnym punktem na wakacje staje się wyspa Lanzarote. Wyspa wyróżnia się tym, że jest tam wieczna wiosna. Do Google wklej zdanie „Lanzarote wakacje".

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:14:56
Tagi: wycieczki, Fuerteventura