Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Firma prowadząca działalność w internecie w szczególności musi posiadać ciekawą nazwę strony

Wiele nowych, jak również już od dawna działających firm dostrzega dużą rolę internetu w rozkręcaniu prowadzonej działalności i rzecz jasna zwiększenie zysków, przez dotarcie do większego grona klientów. Dziś każde szanujące się przedsiębiorstwo ma swoją stronę www albo może podać jakiś adres, gdzie użytkownicy na spokojnie, siedząc wygodnie w fotelu mogą sprawdzić ofertą.
o domenie
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niczym wizytówka firmy – to na jej podstawie zazwyczaj klienci oceniają przedsiębiorstwo. Dlatego pierwsze wrażenie podczas oglądania takiej strony powinno być jak najlepsze. Dzięki temu zagwarantujemy sobie pozytywne opinie.

Jeżeli ten materiał jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis manetki do skutera, w którym są podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Jednakże niezwykle istotne znaczenie wydaje się mieć przede wszystkim … domena strony.

Domena strony jest najważniejszym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, czyli narzędzie udostępniające informacje o przedsiębiorstwie, o tyle nazwa strony jest właśnie najważniejszą informacją o niej. Wiele razy użytkownicy internetu nie znają danego sklepu, jednak szukają określonego typu produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują przedsiębiorstwa, które mogą je oferować. Wpisują więc frazę w wyszukiwarkę – i jeżeli stosownie przemyśleliśmy, jako właściciele przedsiębiorstwa jej nazwę – powinni bez problemów trafić właśnie na naszą witrynę.

preparaty
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Warunek jest jeden – powinna być to nazwa adekwatna do charakteru działalności i jednocześnie łatwa, taka, która najczęściej przychodzi ludziom do głowy natychmiast. Nazwa strony jest w tym przypadku podstawą sukcesu. Dzięki niej możemy łatwo zorientować się z jaką działalnością mamy do czynienia.

Czy ten wpis zdaje się być interesujący? Masz ochotę zgłębić dużo wiadomości na zbliżony temat? Więc idź tu blacha ołowiana cena i przeczytaj następny wątek.

Bo czy trzeba wiele się zastanawiać, by wiedzieć, że np. aptekaolimpijska.com.pl (znacznie więcej dowiesz się na stronie) to miejsce, gdzie na pewno znajdziemy wszelkiego typu leki i preparaty, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei neosport.pl to miejsce, gdzie będziemy mieć do czynienia z tematyką sportową? Już sama domena wiele może wyjaśniać i właśnie o to chodzi.

Rzecz jasna ważne jest, by domena była oryginalna i przede wszystkim – jak już zaznaczono – jak najlepiej informowała o zawartości witryny. Mamy np. firmę bigsklep.pl – wiemy, że to z pewnością będzie sklep, ale z jakim asortymentem? Trzeba wejść i zajrzeć, w innym razie się nie dowiemy (przeczytaj tutaj). Na tym właśnie polega istota domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i zapamiętywalna.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-06 08:54:51
Tagi: preparaty, leki, sklepy