Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Zrób sobie plac zabaw w mieszkaniu

Ruch jest ogromnie istotny dla samopoczucia człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie ludziom, którzy większość dnia spędzają w pozycji siedzącej, a więc w przypadku pracy biurowej, przed komputerem czy podczas kierowania pojazdami. Aktywny wypoczynek może dokonywać się przez zabawę. Czas płynie wtedy szybciej, a ruch sprawia więcej radości. Ruch można uprawiać na świeżym powietrzu poprzez bieganie, spacery z psem, wycieczki rowerowe, sporty zespołowe.
tablica do darta
Napisał: Paul Sableman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może również odbywać się w pomieszczeniu, i to nie obowiązkowo na siłowni czy w centrach fitness.Istnieje bowiem bardzo dużo sposobów mniej lub bardziej aktywnego relaksu we własnym domu. Nawet zwykłe popularne piłkarzyki >e-sklep< czy rzutki >Sport-Shop< wymagają odrobiny ruchu oraz szybkich reakcji od uczestników.

Akcesoria sportowe

Istnieje duża liczba dyscyplin, które można ćwiczyć we własnym mieszkaniu, dla rozrywki. Każdy zestawy do izolacji rna sportowy ma w swojej ofercie akcesoria tego rodzaju, niejednokrotnie po okazyjnych cenach. Odrobinę wolnej przestrzeni w domu, mieszkaniu czy nawet garażu można do tego celu zagospodarować. Dobrym rozwiązaniem może być stół do tenisa. Popularny tenis stołowy nie jest bowiem trudną dyscypliną, a rozgrywka nawet na najniższym poziomie zaawansowania może być niezwykle relaksująca.
trening MMA
Napisał: dan veal
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla fanów sportów walki oraz tych, którzy chcą w dobry sposób rozładować nadmiar energii, odpowiednim rozwiązaniem mogą być worki bokserskie, a do kompletu rękawice MMA lub inne.

Sprzęt treningowyW celu wzmacniania kondycji, ukształtowania pożądanej sylwetki czy stracenia na wadze wymyślono różnego typu sprzęt do treningów. Wszystkie są do dyspozycji na siłowniach, których także nie brakuje. Nie każdy jednak preferuje ćwiczenia w towarzystwie obcych ludzi. Z tego powodu dostępnych jest bardzo dużo akcesoriów, służących do ćwiczeń w swoim mieszkaniu. Zalicza się do nich między innymi rowery treningowe, różnorodne ciężarki oraz steppery. Te ostatnie służą do poruszania się podobnie jak podczas biegania. Interesującym i póki co mało powszechnym urządzeniem jest tak zwany poweriser lub powerizer – przyrząd w postaci sprężynowych nakładek na nogi, służące do skoków i biegania na wolnym powietrzu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-14 15:28:45
Tagi: siłownia, zabawa, Energia, tenis, człowiek, MMA