Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Rezerwujemy parking przy lotnisku Wrocław – kilka wskazówek

Lotnisko we Wrocławiu jest jednym z najważniejszych międzynarodowych lotnisk w Polsce, co roku obsługuje miliony podróżnych. Wokół lotniska działa bardzo dużo parkingów. Czym kierować się przy wybieraniu miejsca, w którym zaparkujemy nasze auto?


parking
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każde z miejsc parkingowych kusi odmiennymi usprawnieniami, bez problemu odszukamy zatem rozwiązanie, dopasowane do naszych potrzeb. Najistotniejszą rzeczą, na którą większość pasażerów zwraca uwagę, jest koszt usługi. Znaczna część parkingów oferuje zniżkę przy większej ilości dni i jest to świetne rozwiązanie, kiedy wybywamy na dłuższy czas, np. na wakacyjny wypoczynek, czy do pracy tymczasowej.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, które strony są zachwalane przez różne osoby, to zobacz polecane info (https://www.laccery.com/pl-pl/katalog/?odboje-gumowe-do-ramp,36) na ten temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaciekawić.

Jeżeli jednak udajemy się w podróż służbową i nie będzie ona trwać dłużej niż parę dni, należy poszukać parkingu, który od początku proponuje korzystne ceny. Obowiązkowo zwróćmy uwagę na sposób naliczania opłaty – w związku z tym, że sporo lotów odbywa się w środku nocy albo bladym świtem, atrakcyjną opcją jest liczenie doby w systemie godzinowym, a nie na podstawie kalendarza. Nie zapominajmy jednak, iż kwota za usługę nie może stanowić jedynego kryterium. Trzeba uzyskać informację, czy wybrana firma oferuje wliczony w cenę transfer na trasie parking lotnisko wrocław, prawdą jest, że większość parkingów funkcjonuje w niedużej odległości od terminalu lotniska, ale w sytuacji lotu w godzinach nocnych, posiadania dużego bagażu, czy brzydkiej pogody, zawsze lepiej podjechać pod wejście luksusowym pojazdem niż pokonywać trasę pieszo. Następnym, równie ważnym ułatwieniem dla kierowców, jest możliwość wcześniejszego zaklepania miejsca parkingowego, np. drogą internetową (lotniskoparkingwroclaw.pl/kontakt/). To rozwiązanie zapobiega wystąpieniu sytuacji, w której zestresowani szukamy wolnego miejsca tuż przed wylotem. Dopytajmy, czy rezerwacja jest bezpłątna – większość parkingów nie pobiera opłaty za rezerwację miejsca postojowego.


Oprócz udogodnień, istotne jest, by parking przy lotnisku we Wrocławiu miał zagwarantowany odpowiedni poziom ochrony. Absolutnym minimum jest obecność ogrodzenia i całodobowy nadzór. Dobrze jest wybrać miejsce parkingowe, które jest dobrze oświetlone po zmroku, podstawą jest również profesjonalny monitoring. Zanim zostawimy pojazd w wybranym miejscu, upewnijmy się, czy firma, w cenie miejsca postojowego, ubezpiecza nasz samochód a jeśli tak, to jaki jest jego zakres. Zwróćmy uwagę na stan ogólny parkingu. Podłoże powinno być dobrze odwodnione, zapewniając komfort na drodze do i z samochodu, o każdej porze roku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-30 23:42:14
Tagi: samochód, Auto, lotnisko, monitoring, transport, parking, opłaty, cena, miejsca, miejsce, parking przy lotnisku