Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Co oferują góralskie domki Szczawnica i dlaczego warto zabrać się na szlaki po tej lokalizacji?

Wybierasz się na wczasy i nie wiesz gdzie je zrobić? Chcesz podziwiać urocze widoki i cieszyć się świeżym powietrzem? Zdecyduj się na Szczawnicę!

W Państwa ręce gospodarze z gór dają lokalizacje złożoną z wygodnych, całorocznych domów góralskich w Szczawnicy.
chatka
To plastyczne, pełne ciszy oraz spokoju lokum z ładnymi widokami na rysy gór. Osada kwater modą nawiązuje do rejonu, gdzie jedyne w swoim rodzaju, niebanalne dla każdego domu wnętrza (wraz z meblami regionalnymi gustownie, okazale zdobionymi) i inne części wewnątrz i na zewnątrz to skutek żmudnej pracy tamtejszych stolarni.

Czy znasz już taki świetny tekst (https://hotelepark.pl/wroclaw/kontakt)? Zobaczysz w tamtym miejscu faktycznie sporą ilość użytecznych informacji na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie pożałujesz!

Jest to np. również istotny powód dla którego trzeba to miejsce nawiedzić, zobaczyć, jak również zamieszkać i pokochać. Szczawnica to dobra okolica dla turystów chcących zapoznać góralską ziemię.

Zainteresował Cię prezentowany wpis? Jeśli tak, to bez ociągania sprawdź też to użyteczne opracowanie. Zwyczajnie kliknij tutaj a z pewnością się nie rozczarujesz!

Góralskie domki Szczawnica zapraszają swoich klientów wyglądem i zaopatrzeniem - obejrzyj góralskie domki w Szczawnicy. Góralskie domki Szczawnica cieszą się uznaniem wśród turystów chcących mile spędzić wakacje na łonie natury.

W tej lokalizacji trzeba koniecznie odwiedzić szlaki - kliknij. Co istotne, Małe Pieniny są niezwykle fascynujące, jednak rzadziej wykorzystywane przez turystów niż z kolei okolice Sokolicy i Trzech Koron. Jednak pójście szlakiem niebieskim prezentującym najbardziej magiczne bajeczne miejsca tych okolic polecane jest każdemu. Szczawnica szlaki wyprowadzają z Czorsztyna do Szczawnicy przez Pieniny Właściwe. Stąd natomiast można się nimi dostać do Przełęczy Rozdziela, czyli dokładnie do okolic Pienin oraz Beskidu Sądeckiego. Czas dojścia od Szczawnicy do Przełęczy w jednym kierunku to około pięć godzin po łagodnym grzbiecie w otoczeniu plastycznych pastwisk oraz łąk, jak również pięknych widoków. Szczawnica szlaki zapraszają zatem wczasowiczów.

Szlak turystyczny Małe Pieniny można zacząć już w Szczawnicy nieopodal schroniska Orlica, blisko obok Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, które wreszcie również trzeba odwiedzić. Następnie swoje kroki należy skierować w stronę Palenicy. Idąc w jej stronę mija się przykładowo Salomonowe Doliny.


Szlak nie kieruje się na szczyt góry, ale daje natomiast na odwiedzenie Szafranówki i lokalizacji Przełęczy Maćkówki, czyli lokum, który jest mniej znany wśród wczasowiczów, którzy często zwiedzają Palenicę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-10 18:03:44
Tagi: nocleg, lokalizacja, konie, miejsca, szlaki