Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Ciekawe sposoby na spędzanie wolnego czasu ze swoją rodzinką

Przy okazji wszelkiego rodzaju świąt zazwyczaj we wszystkich polskich domach powtarza się niemal ten sam schemat - rodzina zazwyczaj spotyka się przy wielkim stole, co roku rozmawiając o tym samym, a w dodatku co roku jedząc te same potrawy.
tableau - sport
Napisał: Your Best Digs
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli masz już dość tego rodzaju zjazdów rodzinnych, chcesz przełamać ów schemat i zrobić coś szalonego, dzisiaj mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak zrobić coś nowego!


Pomysły na Wielkanoc


Wprawdzie zimowisko w górach oczywiście nikogo nie zadziwia, czy myślałeś jednakże kiedyś o tym, żeby spędzić w górach również Wielkanoc? Taki parodniowy wyjazd z najbliższą rodziną może być znakomitym sposobem na spędzenie tych właśnie świąt. Oczywiście wiele zależy od tego, kiedy konkretnie w danym roku są święta i jaka dokładnie będzie pogoda, jednak ostatnimi czasy zwykle to Wielkanoc jest mocniej zimowa niż Boże Narodzenie (sprawdź przykłady). szklarska poręba wielkanoc w górach to przecież nie tylko nasze góry, lecz również możliwość wyjechania za granicę - na przykład we Włoszech sezon narciarski co roku trwa niemalże do początku maja! Łączenie kilku dni wielkanocnych z kilkoma dodatkowymi dniami wolnego to z pewnością znakomity pomysł na Wielkanoc w górach na nartach czy snowboardzie - spędzam wielkanoc w górach.


podróże
Napisał: Jarosław Pocztarski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rozwiązania na Boże Narodzenie


sezon
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com


Oczywiście zimą także możecie wybrać się w góry, jednak my z pewnością polecamy wybranie nieco cieplejszego kierunku. Jeśli chcesz się odciąć od panującej w Polsce szarugi i zimna, wtedy świetnym pomysłem dla Ciebie będzie zwłaszcza wyjazd w któreś ciepłe kraje.
Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas bez wątpliwości nie będziesz żałował swojej decyzji i na pewno będziesz wspominać te święta jako jedne z najfajniejszych świąt Bożego Narodzenia w całym Twoim życiu!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-03 19:05:10
Tagi: dom, rodzina, rok