Schroniskozywiec.pl Portal turystyczny

Interesujący urlop nad morzem - nie tylko plaża

plaża w Międzyzdrojach
Napisał: unukorno
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Już niedługo zacznie się czas letni. Na ten czas wyczekujemy z niecierpliwością okrągły rok.Czujemy się już przemęczeni znojną, codzienną pracą i należy nam się przyzwoity odpoczynek. Polacy mają swoje ulubione miejsca na urlop. Od wielu lat popularne są takie państwa jak: słoneczna Hiszpania, malownicze Włochy, czy tropikalna Tunezja. Wakacje za granicą to głównie gwarancja udanej aury.
Tego właśnie bardzo brakuje nam nad polskim morzem. Lecz czy to powód, aby rezygnować z pobytu nad Bałtykiem?

Idealna aura to bez wątpienia istotny element, ale nie powinno nas to zniechęcać do polskiego wybrzeża. Bo przecież są takie lata, kiedy i w naszym kraju słońce daje nieźle w kość. Z wczasów w Sopocie także można powrócić z cudowną opalenizną.

Czy podoba Ci się prezentowany materiał? Jeśli tak, to zobacz poza tym szczegóły w serwisie ośrodek leczenia uzależnień wielkopolska, ponieważ one także mogą okazać się dla Ciebie bardzo wartościowe.

Poza tym, właśnie ta kapryśna pogoda może być następną zaletą Bałtyku. Po skwarnych tygodniach z utęsknieniem oczekujemy na chłodny powiew wiatru.

Rodzina na wakacjach
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jeśli wydaje nam się, iż warunki noclegowe nad polskim morzem odbiegają od standardów światowych, to jesteśmy w ogromnym błędzie. Od wielu lat nadmorskie miejscowości dostosowują swoją ofertę do nieustannie rosnących życzeń urlopowiczów. Przecież, to właśnie dzięki podróżnym takie miasteczka funkcjonują. Dlatego polskie ośrodki nad morzem wyjątkowo troszczą się o komfort.

Dziś noclegi na Rewalu (np. ) niczym się nie wyróżniają od wizyty w podobnych europejskich kurortach. Mamy do dyspozycji bogato urządzone pokoje a także luksusowe apartamenty. W pensjonatach otwiera się gabinety spa, a letnicy mogą czerpać z szerokiej oferty modnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wiele ośrodków buduje także baseny rekreacyjne oraz sauny, tak aby letnicy nie nudzili się w czasie deszczowych dni.

Ale by spędzić udane lato nad polskim morzem, nie należy wcale wyrzucać majątku. Noclegi w Dźwirzynie (np. ) mogą być wyjątkowo tanie, powinniśmy jedynie odpowiednio się rozglądnąć i złapać okazję. Sprawdzonym rozwiązaniem są kwatery prywatne. Nie mamy tutaj luksusów, ale za to cena nie zwała z nóg. Urlop nad Bałtykiem może być niezwykłą przygodą. Na pewno warto się skusić i spróbować czegoś nowego?
Napisał: S.D.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-03-28 15:54:08
Tagi: urlop, hotele, wczasy, sauny, kurorty, pensjonaty, wyjazd, Łaźnie